Rašyk
Eilės (80663)
Fantastika (2494)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 20 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Delne tik skatikas
Suspaustas šiltai -
Kampe guliu dykas -
Toks, kokį matai.

Nereikia man visko -
Aš nieko turiu.
Nebudink iš miego,
Kol laimėj guliu.

Mintis - lietaus lašas,
Svajonė - dangus;
Nes tik apsiniaukus
Prasmingas žmogus.

Suplyšęs skatikas
Saujelėj šiltoj -
Nuo jo ir pradėsiu
Gyventi rytoj.
2012-08-15 19:42
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-17 12:38
jusčiokas
Rahas - ko tu logikos ieškai? :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-17 12:34
Ana Brydė
Suplyšęs skatikas
Saujelėj šiltoj -
Nuo jo ir pradėsiu
Gyventi rytoj.
--------------
Nereikia man visko -
wiskio turiu.
Vos paėmiu - lėgo,
einu ai liū liū ;o)



Žinai, nuteikei geram ūpui šiandien :)


Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-17 10:33
Rahas
Skatikas niekada nebuvo popierinis, o metalinio nesuplėšysi :). Šnekamojoje kalboje - tai smulkus pinigas, kas Lietuvoje yra centai, o klasikinėse knygose 18-19 amžiaus rašytojų, skatikai - irgi monetikės tik.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-17 08:49
danutej
Patiko. Delne tik skatikas, suspaustas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-15 23:02
nanyna
"Nereikia man visko -
Aš nieko turiu" <- geriausios eilutės
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-15 21:59
TomKomPotas
Vienas skatikas - dar nieko, va, dideliam kiekiui sunku atsispirti (:
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą