Rašyk
Eilės (80663)
Fantastika (2494)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kaštonų karamelėm grįstos gatvės
Ir žvilgsnis melsvas, tikintis tik ja,
Nugrimzdo praeitin fone vienatvės,
Tad akmeninę širdį pakeitė nauja.

Kas pasakys aklam, kuri spalva kuri?
Kuo vadovautis, nebejuntant nieko?
Tikiu tavim, o tu manim tiki?
Ar teks lipdyti angelą be sniego?
2012-08-13 23:18
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-14 13:01
jusčiokas
Irisais gal geriau? :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-14 10:14
Ana Brydė
Ar teks lipdyti angelą?...
Nėr sniego ;o)
------------------
Karamelės - nepatiko.
Šokoladu kaštonų grįstos gatvės
Tep ma tur būt.
A tos karmelkos - nuvalkiotos iki koktumo.


O šiaip, duočiau aš tau ketviorkiną, bet rupkės balso neduod. Tai kalbu lyg kokiam broliui - sesei (lyties nečiupinėjau) - patiko man, švelniai ir jausmingai liejasi, jei... ne tas karmelinis salsvumas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-14 09:38
Princesės avių neaugina
Pirmos abiejų stulpelių eilutės (:
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-14 01:39
TikErika
vertinu, nes tai tikra ir pasikartosiu- gražu.
Paskutinio posmelio pirmą eilutę net kelis kartus garsiai pasiskaičiau- prasminga ir melodinga.
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-14 00:24
jusčiokas
Kom Potai, kaip tiksliai tu čia pataikei ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-14 00:10
TomKomPotas
Dar leiskit pasidžiaugti vasara - jau apie sniegą prasideda (: Bet paskutinė eilutė gera ta prasme, jog sniegas dažnai kelia tyrumo asociacijas, o be tyrumo angelas...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-14 00:08
Passion_
Paskutinė eilutė prasminga ir meniška.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-13 23:21
tylayla
bet be sniego geriau
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-13 23:21
tylayla
tikiu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą