Rašyk
Eilės (76517)
Fantastika (2231)
Esė (1524)
Proza (10702)
Vaikams (2597)
Slam (50)
English (1175)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterSėdėjimas vienoje vietoje sukelia apatiją. Nenoriu nieko, tik sėdėti, miegoti. Kaip spiralė tai įsuka į save su didėjančiu pagreičiu ir traukia vis artyn vieno vienintelio liekančio jausmo. Sunkios tuštumos. Tuštuma kuri dūzgia. Akimis sveriu akmenis ir bandau išmatuoti tamsą. Kvepavimas darosi dažnas ir gilus. Pro storą vilną įkvepiu ir iškvepiu. Langas siūlo gaivų orą, bet jo neduoda, man viskas viena didelė migla iš mieguisto smogo. Keturi šimtai sekundžių ir tai bus nuotykis. Bet iki tol kančia. Dusinantis alpulys ir nerimas, jog nesibaigs viskas. O gal kad kaip tik baigsis. Per greit. Kylu aukštyn mintimis ir krentu lyg maišas. Į pelkę savosios esaties, kuri pririša ir sako: „Bėk“. Nebėk, nebandyk, neverta, nereikia. Karštis tvoskia iš vidaus ir tik viduje. Liepsnos laižo plaučius ir aš girdžiu, kaip čirškia vidujai manieji inkstai. Kaip inkstas taukuose, kaip inkstas karštuose, lydytuose vidurių taukuose. Žodžiai velkasi vienas po kito iš mano burnos, drimba ant stalo, absurdiškai pasikelia ir it peraugę paukščiai sunkiai mosuojantys sparnais, kad tik išsilaikytų kažkokiu būdu ore, pasiekia kažkieno ausį. Smalingos kavos pelkė telkšo puodelyje. Kaip nafta juoda, kaip nafta bjauri. Spaudimas galvoje traiško minčių skruzdeles ir jos iš paskutiniųjų kabinasi į smegenis ir bandys pasiekti išėjimą. Spaudimas auga, kava, naftos šlakas. Spaudimas ir slėgis gręžia energija visur. Galvoje, krūtinėje, rankose, kojose, viduje ir išorėje. Kiekvienas daiktas, kurį dar matau, prispaustas būtinybės egzistuoti ir merdėti čia, mano akiratyje. Ir jie užima viską, ką aš matau. Nelieka vietos niekam, tikrovė užkišta šlamštu. Stuburas dilgčioja, ranka tirpsta. Nemalonus mirksėjimas. Spengia galvoje, man šaukia kiekvienas daiktas, kurį matau. Ir tie, kuriuos žinau esant. Ir manau žinąs esant. Ir tuos, kurious sugalvoju. Į mane rėkia keturi stori šaukštai, kurių nėra. Į mane rėkia mintys ir vaizdiniai galvoje. Dusinantis senėjimas eina nepakeliamai lėtai. Užsimerkiu sekundei ir raumenys atsipalaiduoja tam, kad vėl tuoj įsitemptų. Automatiški spazmai kūno, kuris yra sau. Minutė yra mano dūris sau. Dar kartą, dar kartą. Per lėtai, per skausmingai. Atsisakau to, ką sukūriau. Tedega mintys, tėvai niekieno sūnų.
2012-07-19 15:29
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-05 15:55
Kepkel
Kyla kyla, leisk aš tau papasakosiu :]]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-04 16:51
pending
mintys niekur neveda, tai yra nekyla, kaip kad bandai teigti.
nulis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-03 17:59
Lengvai
Mhmmm, o kelias likusias skiauteles čia įkelt sumanėt O_o
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-03 14:02
Kepkel
Kur kūrinį padėjau? Lengvai sudeginau. Atsiprašau už gramatiką - dedu ranką prie širdies - taip, skubėjau :]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-08-03 12:23
Lengvai
Perskaicius apie smalinga kava galvoj iskyla viena scena is pries simta metu ziureto Tvin Pykso.

Pats tekstas yra klampus(geraja prasme). O tekstas, ne kurinys del to, kad cia ideta istrauka is kurinio. O kur kurini padejot, Kepkel, a?

Bet bet kokiu atveju, manau, vertas daugiau nei 2.

P.s. radau dvi gramatines klaidas - kazkas skubejo?

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-07-25 14:38
Kepkel
:]] Viktor, aš linkęs manyt, kad kritika ir kūryba yra du skirtingi amatai, kuriais naudotojas gali užsiimti rašyke. Galima kritikuot abiejų amatų išmanymą, bet tarpusavyje jie nesusiję. Kitaip sakant, Viktor, tau neturėtų rūpėt, ar aš apskritai sugebu sakinį prozos ar tai lyrikos sumegzt. O į kritiką linkiu reaguot adekvačiai.

Šioje vietoje mes kalbamės apie Niekieno sūnus. Kitais klausimais yra tam skirtos vietos :] 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-07-25 14:16
Viktor
pirma išmok pats rašyti, o tik paskui bandyk suvartinėti kitų kūrybą. Rimtai, biče ar šita nepykanta ir noras sumenkinti kitus kyla iš tavo pačio nepasitikėjimo savimi ir nepasitenkinimo savo kūryba? Nebijok, jeigu menkinsi kitų darbus pats tikrai nepradėsi geriau rašyti ir kartelės sau nepakelsi ir nenuleisi nei auksčiau nei žemiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-07-23 21:33
Apchy
Išeitis - miegoti. Ir nors sulūžusios lovos ir nėra, skaitydama vis tiek ją įsivaizduoju.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą