Rašyk
Eilės (79055)
Fantastika (2329)
Esė (1595)
Proza (11062)
Vaikams (2730)
Slam (86)
English (1204)
Po polsku (379)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 22 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Makaronas praplėšė vieną akį, po to kitą. Pasikasęs pilvą atvėrė abu akių vokus sutartinai. Spalvų žaismą pakeitė kažkieno krūtantys ūsai ir artėjantis mažas šapelis. Pasigirdo "trekšt" ir Makaronas trumpam apako viena akim. Kažkur, šalia pat, nuskardėjo piktdžiugiškas juokas ir mažų kojyčių trepsėjimas. Jis plačiai užsimojęs sviedė į tolį po ranka pasitaikiusį savo batą. Juokas nutilo. Makaronas piktdžiugiškai sukikeno ir pasikasė pilvą, kuris gan reikalaujamai suburzgė. Pro šalį pradundėjo 642433657634 brolis su nebaigtu graužti duonos trupiniu.
-Ė... tu, kuo ten vardu, -sušuko Makaronas, -atnešk valgyt.
"Kuo ten vardu" sustojęs parodė kažką panašaus į trijų pirštų kombinaciją ir nulėkė toliau. Makaronas pasikasė pilvą.
-Tai vadinama glaudžiai broliškais ryšiais, - sumurmėjo jis ir apsidairė.
Be jo urzgiančio ir niežinčio pilvo toje patalpoje buvo tik muilinė.
-Noriu valgyt, - kategoriškai purtydamas ranką.
Apsidairė dar kartelį ieškodamas kokio broliuko, kurį galėjai panaudoti nors kaip garnyrą. Tokio čia nebuvo. Makaronas pasikasęs pilvą pašoko ant kojų ir pritūpė.
- Rytinė mankšta geriau už bet ką.
Pilvas suurzgė ir ji pagalvojo, kad vis dėl to rytiniai pusryčiai kur kas geriau. Sportinis entuziazmas išseko. Dabar paniežtėjo ir koją. Makaronas atsistojo ant vienos, kasydamasis antrąjį. Garsus "plekš" pasakė jam, kad tai ne pati geriausia įdėja, tad pasikasė pilvą.
Priekyje spindėjo šviesą, kurią dengė mažos grotelės. Pasigirdo laisvame skrydyje esančio kūno garsas ir garsus "dunkst", sumišęs su ne ką tylesniu "eik tu šikt koks skrydis". Sparneliai po vakarykščių pasisedėjimų spirito butely griežtai atsisakė veikti.
Nuo pulto sklido salsvas meduolio kvapas. Makaronas pasikasė urzgiantį pilvą ir užsirabždino ant klaviatūros. Prieš tai dar patyręs, žinoma, keletą laisvo skrydžio pojūčių.
- Daugiau nebegersiu, - nusprendė jis ir susiėmė už nugaros, - ech.... senatvė.... reumatas...
Už susiraizgusių laidų išdidžiai kėksojo dar šokolodau kvepiantis meduolis su vienu mažu riešutėliu viršūnėje. Makaronas apsilaižęs pasikasė pilvą ir ištiesė letenas....
- Na ir kas pasakys, kad aš nepanašus į Einšteiną, - paglostė piestu stovinčius plaukus, - puiki šukuosena, pradėsiu rokenrolą groti.
Bet pasirodė, kad neizoliuoti laidai ne tas pats, kaip ir elektrinė gitara.
Šukuosena tapo dar labiau panašį į Einšteino. "Tik, - pagalvojo Makaronas, - jie taip neatsidavė svilėsiais"
Panaudojęs visas savo mažas smegėneles, nusprendė elektros kliūtį pašalinti. Maža drožlelė ir Makaronas suprato, ką reiškia "užtrumpinti grandinę", kaip ir, ką reiškia stovėti šalia. Dabar jau pakvipo ir kepta tarakoniena.
- Blogai, - pagalvojo Makaronas kasydamasis pilvą ir lįsdamas lauk. Paskui pakilnojo meduolį rankose ir nusprendė, - gerai.
Iš viršuje esančių mikrofonų nuskambėjo šaltas metalinis balsas: "Branduoliniai užtaisai paleisti.... "
- Blogai, - sau pasakė Makaronas ir pasikasė pilvą......
2003-11-18 18:39
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 17 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-28 17:23
viena skruzdėlė
ačiū eridanui, ačiū visom šešiom, kad nespausdintų tokio (cenzūros iškirpta). turiu pažįstamų tarakonų, kurie geriau parašytų:( ir nesikasydami pilvo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-20 19:08
olo
olo
na, ta pacia tiesa as ir pats zinau. paprasciausiai issakiau savo, kaip skaitytojo pozicija. manes eridanas netenkina. kad ir kaip sunku jam butu. pagarba uz pirmasias 50-70 knygu. ir geda uz visa, kas seke po to. na, beveik visa.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-20 17:55
Phoinix
tiesą sako haldir, eridanas paprasčiausiai negali įpirkti tikrai gerų knygų. išleidžia keletą niekniekių, iš to gautus pinigus panaudoja vienam geresniam kūriniui...pas mus tokia rinka-negreitai taip bus, kad leidžiamos knygos atsipirktų tiek, jog leistum kažką puikaus:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-20 17:40
Haldir
to olo: eridanas neturi babkiu geriem kuriniam nes jie visi nuostolingi. O visokie pridurkai kurie skaito plienine ziurke [ blin visas dalis ] ir panasu sh ir palaiko eridano egzistavima, bei suteikia sansa jam isleisti geresni kurini. Beje tikrai geru knygu eridanas neiperka.
Cia vienas eridanietis man tas tiesas kadaise isdeste.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-20 13:19
olo
olo
eridanas nespausdintu nieko, kas bent kiek verta demesio. nu nebent tik kartais. jei kurinys nera kramtalas smegenims, ir jei vertejai bent kiek geriau isvers, eridanas to tikrai nespausdins. prasti kuriniai ir ju ne ka geresne vertimo kokybe jau senokai skiriamasis eridano zenklas :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-18 22:15
mmmm
Kas čia do netvarka?! Norėjau parašyt kad 3 pagaliai :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-18 22:14
mmmm
:) Fantastika!
\\\
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-18 21:37
pupubliudas
puikus kurinelis o jo geriausia savybe yra ta kad jo tikrai neispausdintu "eridanas", o vistiek fantastikos skiltyje!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-18 19:54
Mesmeric
/////
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-18 19:37
Bangpūtys
Gan smagiai, tik paklydau šiek tiek... Kas ten apsivėmė? Jei apsivėmė... Manau, reiktų "užmakaroninti" paprasčiau, kad nebūtų būtina grįžti ir darsyk bandyti suprasti, kas tas p. Makaronas ir p. Meduolis. vuo;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-18 19:19
Josefine Sigurthsdottir
[Makaronas]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-18 19:18
melagis
va cia tai geras. koks polekis. kokia fantazija. kokia ideja! as suzavetas. fantastika in real!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą