Rašyk
Eilės (73315)
Fantastika (2191)
Esė (1496)
Proza (10348)
Vaikams (2513)
Slam (49)
English (1109)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter>>3<<

Saldus lietus kiaurai merkė viską ir visus, neapsisaugojusius sutankinto oro skėčiais ar paprasčiausiais jėgos laukais. Albinas neturėjo nei vieno, nei kito. Dar kartą nusikeikęs dėl lietaus užgesintos cigaretės, metė ją ant žemės ir pasileido bėgte. Peršokęs lietaus plakamą rachito iškankintą senuką, įšoko į keleivinį oro traukinį. Ten nusiėmė nuo galvos permerktą striukę, ją kruopščiai išgręžė ir pakabino ant sėdynės atkaltės. Tada apsidairė, pamatęs kad vagone žmonių nėra, nusivilko kelnes ir pakabino priešais ventiliatorių. Paskubomis išgręžė apatinį trikotažą, stengdamasis labai nesusitepti rankų. Vėl apsivilko. Tada surūkė porą cigarečių, mėgaudamasis vaizdu už lango, iškreiptu reaktyvinio traukinio greičio. Užmiestyje transporto priemonė zvimbė it raketa – vairuotojas turbūt atsilikinėjo nuo grafiko. Albinas spėjo įšokti į kelnes ir užsivilkti striukę, kai traukinys staiga ėmė stabdyti. „Galutinė stotelė“ – informavo mirksintis užrašas. O už lango neoninėmis raidėmis švietė kitas užrašas – „Visaginas“.
Albinas išbėgo iš traukinio, iš anksto nusiteikęs lietui, tačiau lauke tik vos vos lašnojo. Dabar vaikinas prisiminė, kaip greitai senka laikas. Sekso poreikis, susimaišęs su mirties baime, jau ėmė temdyti jo mąstymą. Dar dešimt - dvidešimt valandų ir jis pavirs kretančių puvenų mase...
Tamsiame danguje sublykčiojo žaibai. Albinas nukurnėjo gatve, ieškodamas padoresnio naktinio klubo ar bent kavinės. Tačiau šitame miesteliūkštyje buvo sunku tokių rasti. Staiga vaikinas prisiminė, kad jau senokai nėra nieko valgęs. Jis apsidairė – beviltiška, visos parduotuvės seniai uždarytos. Tačiau už kampo sėdėjo senstelėjęs prekeivis daržovėmis. Daržovės, aišku, buvo ne pirmo šviežumo, tad Albinas išsirinko keletą mažiau apipuvusių obuolių ir dvi morkas. Sumokėjo grynais, palikdamas gausius arbatpinigius. Greitai sušlamštė obuolius ir vėl skubiai nužingsniavo gatve. Staiga jo dėmesį patraukė kuklios, niekuo labai nesiskiriančios nuo buitinių, durys. „Fabrikas“ – skelbė apsitrynęs užrašas virš durų. Viduje girdėjosi mikserių zyzimas, skalbimo mašinų vibravimas, plyštančių žarnų garsai – kitaip sakant, populiariausia paskutiniu metu muzika. Albinas dvejojo – eiti, ar neiti...
- Ei, šaunuoli, gal palaikysi man kompaniją? – Kažkur šalia nuskambėjo švelnus moteriškas balsas.
Albinas iš lėto atsisuko ir nužvelgė nepažįstamąją. Liekna figūra, trumpas languotas sijonėlis, minkšto juodai balto plastiko batukai – paskutinis mados klyksmas. Mergina buvo beveik Albino ūgio. Jie žiūrėjo vienas kitam į akis. Staiga vyrukas suprato kad mergina dar visai jaunutė, greičiausiai neturinti nė aštuoniolikos. Ech, ta sąžinė...
- Pimpalų nepilnametėms neturime, - pacitavo Albinas populiarią sekso reikmenų parduotuvių iškabą.
- Peniadročys! – atrėžė panelė ir kraipydama kojas nužingsniavo už durų. Kiek pastoviniavęs, Albinas irgi ryžosi praeiti pro jas. Į akis trenkė tabako dūmai pro kuriuos buvo beveik neįmanoma nieko įžiūrėti. Vis dėlto jis sugebėjo prie baro įžvelgti figūrą ilgais plaukais ir dideliu biustu.
- Labas vakaras, panele. Matau nuobodžiaujate. Ar galiu šalia jūsų prisėsti?
- Labas vakaras, mažuli, - atsakė „panelė“ vyrišku bosu. – Man daktarai dar neseniai suformavo makštį ir aš dar neturėjau progos jos išbandyti. O gal pradžiai šampano?
„Siaubas, ant ko čia užsiroviau“ – pagaliau suprato Albinas. Netaręs nė žodžio apsisuko ir nužingsniavo į koridorių. Nusprendė atsipūsti, kol praeis šokas – juk vos nepermiegojo su vyru. Apsidairęs, kad koridoriuje stovi vienas, nusprendė užkąsti, išsitraukė iš kišenės morką ir suleido į ją dantis.
- Ėėė, varai oralini seksa su morka? – Šūktelėjo vaikinukas baltai dažytais plaukais, netikėtai įėjęs į koridorių.
- Ne, aš tik morką valgau...
- Kaip gaila. O ant rimto nepraktikuojį?
- Ne. Atstok.
Baltaplaukis neatstojo. Albinas dar niekad nesijautė taip begėdiškai „kabinamas“. Raumenys sudirbo greičiau negu smegenys, ir nestiprus, bet tikslus smūgis į pasmakrę paguldė vaikinuką penkioms ateinančioms minutėms. Albinas tikėjosi, kad vaikinukas pasimokys. Bet reikėjo skubėti, o šitas klubas nieko gera nežadėjo. Albinas išėjo pro galines duris. Skraidomobilių stovėjimo aikštelės viduryje laukė dvi moteriškės. Jis nusprendė prieiti prie jų.
- Labas vakaras...Damos.- Šįkart vyrukas atidžiai įsižiūrėjo prieš kreipdamasis. Nesinorėjo antrąkart ant transseksualo užsirauti.
- Vam čevo? – atsakė ryškiai išsidažiusios damos. Albinas suprato, kad tai užsienio kalba. Tos kalbos jis nemokėjo, todėl išsitraukė kišeninį autovertėją.
- Labai norėčiau susipažinti su tokiomis žavingomis poniomis. Mano vardas Albinas. O kaip galėčiau jus vadinti? – ištarė jis į aparatą. Aparatas išvertė jo žodžius į moteriškėms suprantamą kalbą.
- Galavač, Lena, - klausiamai pažiūrėjusi į savo draugę, prisistatė viena iš damų. Albino autovertėjas garsiai cyptelėjo, pranešdamas apie necenzūrinį žodį.
- Kieno, kieno? – pabandė pasitikslinti vaikinas, išgirdęs aparato pasiūlytą vertimo versiją.
- Kolia, Saša, idite siuda, k nam pristalk kakoj to kaziol! – Šuktelėjo ta, kuri neprisistatė. Du raumeningi vyrukai lyg iš po žemės išdygo ir ėmė artintis prie Albino. Šis, vengdamas konflikto, bandė pasiaiškinti.
- Aš tik valandų norėjau pasiklausti...
- Peniamakščiarupūžiška mudakonuokruša! Visai išb...bėjai! Tuoj uždešrinsim, užšlapinsim, girdi niekše??? – autovertėjas net springo. Tačiau Albinas kažkodėl nesuprato nė vieno žodžio. Galutinai nusivylęs aparatu, jis pamėgino pasiaiškinti gestais. Tačiau buvo ne taip suprastas.
Stambesniojo vyruko smūgis buvo greitas, tačiau lauktas. Albinas atrėmė jį ir iš visų jėgų spyrė priešininkui į kelio girnelę. Drimba parkrito. Tačiau Albinas užtruko per ilgai – antrasis priešininkas jau taikėsį jam peiliu į pilvą. Automatiškai jis kilstelėjo koją, ir peilio ašmenys sulindo ne į pilvą, o į šlaunį. Albinas nukrito. Užsienietis dar porą kartų spyrė gulinčiajam į nugarą ir galvą, tada padėjo atsikelti savo bendrui ir nušlubuoti prie skraidomobilio. Galiausiai susodino į skraidomobilį abi moteriškes ir nulėkė į debesuotą naktį. Nakties tamsa apgaubė ir sudaužyto Albino akis.
2003-11-06 17:44
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 11 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2004-02-13 20:09
OlD_Death
"- Ėėė, varai oralini seksa su morka? – Šūktelėjo vaikinukas" viska pasako :DDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-06 22:42
Sportbatis
buciau ir ketvirta idejes:) bet gaila tik viena per diena leidzia
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-06 22:39
Haldir
Blyn galvojau, kad bus blogiau,
pradejau nuo trecios dalies, bet tuoj pat sukrimtau pirma ir antra :))) Noriu dar!

/////
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2003-11-06 22:27
Haldir
jeeeega!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą