Rašyk
Eilės (73942)
Fantastika (2198)
Esė (1499)
Proza (10424)
Vaikams (2532)
Slam (49)
English (1128)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 9 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMano mokiniai išsklidę po margą svajonių pasaulį.
Vieni kilo, stiebėsi, kaip atkaklūs  bambuko želmenys- kiaurai per kliūtis- į šviesą, į dangų, į saulę, į žinojimą, į gyvenimo prasmės aukštybę. Jiems sekėsi, jie atkaklūs, jie turėjo tikslą ir jį pasiekė.
  Kiti mano mokiniai taip pat kilo į šviesą, į dangų ir saulę, bet liko džiaugtis šviesa miško tankmėje, matyti  virš savęs dangų ir saulę, ir svajoti apie gyvenimo prasmės aukštybę...
  Jie turėjo tikslą ir bandė pasiekti jį, bet siekiai liko gyventi jų svajonėse.
  Treti mano mokiniai taip pat norėjo kilti į šviesą ir dangų, į saulę. Jie manė turį tikslą ir jo siekiantys, bet palūžo kelio vidury. Šviesa -jų svajonėse, dangus ir saulė gyvena jų sapnuose, gyvenimo prasmės aukštybė- jų kliedesy. Jie irgi atkaklūs ir tiki, kad po klajonių nakties ateis šviesa...
  Visi jie- mano mokiniai, gyvenantys mano atminty, vilty, maldoj, svajoj, mano gyvenimo kely...
2011-02-14 09:34
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-02-14 10:18
Laukinė Obelis
Rašote tikrai sklandžiai, tvarkingai, kalbą valdote. Tai ženklas, kad galite parašyti kažką gero, jei rasite įdomių temų, leisite pasireikšti fantazijai, nebijosite eksperimentuoti.
Bet kol kas susidaro įspūdis, kad nelabai turite ką papasakoti. Šis tekstukas man labiausiai primena viduramžių filosofo pasakojimą apie savo mokinius. Neatrodo, kad rašote apie savo mokinius, arba pakankamai įsijausti nepajėgiate, o tada telieka gražios, bet nuvalkiotos ir atsibodusios frazės, nieko daugiau. Tai nieko neduoda skaitytojui.
Skaičiau ir kelis kitus Jūsų kūrinėlius. Pernelyg tiesiogiai bandote semtis įkvėpimo kitų autorių kūryboje, o savęs per mažai įdedate. Neužtenka mokėti gražiai aprašyti, reikia turėti, ką pasakyti, ką papasakoti, ir tai turi ateiti iš širdies, iš savo fantazijos. Svarbiausia, ką šiuo metu norėtųsi patarti - neskubėti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą