Rašyk
Eilės (72579)
Fantastika (2173)
Esė (1694)
Proza (10237)
Vaikams (2468)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 151 (5)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterPonai ir ponios, kaip sekasi? Ar nesušalote? Na taip, tiesa, kur ten sušalsi kai lauke vos porą minusiukų.
  Gal prieš 10 metų mūsų kieme buvo toks storulis, tada jam buvo gal 12 metų, atsimenu kai vidurį žiemos (aplinkui speigas, visi su storiausiais kailiniais, tikrai -20 buvo) o tas ramiausiai sau su maikute vaikšto, rėkauja, krykštauja, taip sakant džiaugiasi gyvenimu. Po to jo nemačiau, tai net nežinau, gal ir numirė tą pačią žiemą. Bet aš ne apie tai.
  Mūsų pasaulis įvairiapusis, daugiasluoksnis. Turiu galvoje tai, kad žmonės...
  Juokauju, nesupykit. Kartais mėgstu pakvailioti.
  Čia žmogus rašė, kad savo nuomonės negalima teigti kitiems. Teisingai, na nebent turi svarių argumentų jai pagrįsti ir jei kitas jų nepaneigia ir jei jis nėra kvailas, tai jis privalo, bent jau laikinai, tą nuomonę padaryti sava, bet kartu visad būti kritišku jos atžvilgiu, ieškoti klaidų, informacijos ir t. t. Taigi, nei aš teigiu ką, nei aš turiu tų svarių argumentų tom nuomonėm pagrįsti. Bet aš ir vėl ne apie tai.
  Būtinybė, kvailybė ir anapusybė. Kažkas juos sieja.
  Sakyčiau „tiesą sakant“, bet nežinau jokios tiesos. Kek ieškojau, tiek buvau apviltas tos tuštumos kuri kiekvienq kartą atsiverdavo prieš mane, lyg kokia supista siena. Tiksliau, gal nei tušuma, nei siena, o per didelis kiekis įvairiausių linkmių, ar tai kelių. Iškyla kuklus klausimas ir staiga nesuskaičiuojama daugybė kelių be nuorodų ir žmogus, kad mandras jau toks, pasirink tą vieną teisingą. Sunku. Nesvarbu, ne apie tai.
  Vaivorykštės spalvos, kaip gėjų vėliavos. Gražu, nieko nepasakysi.
  Kartais norisi nenorėti, tiesiog būvoti šiapus, netoli akmens. Sėdėti prie jo, kartu būti toje prasmės klausimo kėlimo neįmanomybės stovyje.
  Viskas taip kaip ir visad.
  Nei aš noriu čia kažką pasakyti nei ką, tiesiog mano tokia pramoga, aš taip linksminuos. Kiekvienam sava pramoga, kai kuriems net ta pramoga suteikia jų gyvenimams mistinę prasmę. Nesakau, kad mano gyvenimą tai padaro prasmingą. Žinoma, kad ne. Juokas pro ašaras, bet nežinau, kas ta prasmė, kaip atrodo, kaip reiškiasi. Man tai didžiausia paslaptis. Juokauju, kokia ten ta paslaptis, visiems ir taip aišku, kad maistas yra visa ko pagrindas ir vienintelė mano/mūsų?, prasmė ir tikslas yra valgymas, o tos pertraukos tarp valgymų skirtos tam, kad surastume ką valgyti. Bet aš ne apie tai.
Tiek to... Gal kitą kartą apie ką aš.
2011-01-26 23:05
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-05-04 18:12
Mėlyna Plaštakė
"aš ne apie tai" skamba panašiai kaip "Astronaut!" iš K.Navako esė.. :) šiaip,..minčių kratinys,sujungtas į vieną tekstą,bet tai yra labiau pliusas nei minusas,nes įdomiau skaityt :))bent jau aš taip manau :) sėkmės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-02-07 01:12
Jaunas žmogus
Ačiū už atsiliepimus. to viskasbusgerai: na taip gavosi, kad rašiau tarp netyčiuko ir žinojimo ką ir kodėl rašau. Tiksliai pastebėjai,kad čia trūksta tokio kaip ir gyvumo, todėl norėjau in da momento parašyti blevyzgojimą bet su tam tikra mintim kuri pasireiškia per "keista" struktūrą. Smagu, kad tą pastebėjot. Vis dėlto manau, kad per gerai vertinat šią "esė".
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-02-04 13:58
viskasbusgerai
Na, pagaliau nors vienas kūrinys šiame skyriuje, padvelkęs tikrumu, realumu. Pakankamai, bet ne perdaug atviras, autoironiškas, GYVAS - tai svarbiausia. Gražiai, kūrybiškai struktūruotas, tiesiog super perteikta momentinė nuotaika.
Išties sveikinu autorių. Bravo. Jei autoriui netyčia taip išėjo, tai įžvelgčiau puikius sugebėjimus, o jei autorius vis tik rašė žinodamas, ką rašo ir kodėl, tai tuomet tikrai yra, kuo pasidžiaugti.
Gaila, idiotiška rašykų vertinimo sistema neleidžia vertinti skaitytojams (juk kiekvienas skaitantis rašytojų kūrinius, kas jis bebūtų - kritikas, kunigas ar pardavėja - yra SKAITYTOJAS pirmiausia), vertinčiau tamstos kūrinėlį maksimaliai.
Ir Ačiū už gyvybės lašelį esė skyriuje. Nes nuo intelektualizavimų pertekliaus nebėr kuo kvėpuoti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-02-03 09:51
agricola
Linksmintis galvoju reikįtų pasirinkti dienoraštį...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-01-29 12:11
tictac_it
Ne esė. Šiaip sau laisvo stiliaus paplepėjimas apie kai ką.Pasiblaškymas mintyse.Na bet juk nieko čia nenorėta pasakyti - ačiū autoriui už nuoširdų prisipažinimą ...:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2011-01-28 00:22
Jaunas žmogus
Man tai nepatiko. Bandžiau kažką susvaigti, taip sakant pasikliauti akimirkos "su(si)švytėjimu", bet gavosi impotencija. Na bet nieko tokio.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-01-27 12:05
drūta
Patiko, kad atskiras mintis jungi į vieną tekstą; patiko laisvas stilius; dar patiko tai, kad skaitant yra nežinoma apie ką pasuks kalba toliau.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą