Rašyk
Eilės (72581)
Fantastika (2173)
Esė (1694)
Proza (10238)
Vaikams (2468)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 166 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterNeretas apsišvietęs žmogutis žino, kad po antrojo pasaulinio karo milžiniškomis injekcijomis apyvarton periodiškai buvo išleisti mižiniškų dešimtaženklių pinigų, - Amerikos dolerių  kiekiai. Jų kilmė ne iš egzistavusių rinkoje pinigų, - ji visiškai kitokia. Sunkoka paaiškinti kaip pagaminami realūs pinigai iš oro kaip sakant. Taigi:
  į klausimą: kodėl daugelis ekonomiškai buvusių stiprių ir ES valstybių amžinuose finansiniuose nepritekliuose, ir kodėl jų biudžetuose natūraliai nesikolinant milijardinės sklylės, kurios niekaip neužželia:
    MANO GILIU ĮSITIKINIMU VALSTYBĖMS SKOLINAMI BŪTENT TIE IMITUOTI PINIGAI, SUSIGRĄŽINAT IŠ JŲ TIKRUS PINIGUS, UŽDIRBTUS DARBU IR KITOMIS NATŪRALIOMIS PINIGŲ UŽDIRBIMO PRIEMONĖMIS, kas neleidžia niekaip išlysti iš besitęsiančios krizės. Manau būtent tai niekaip neleidžia atsigayti šalių ekonomikoms ir tiesiogiai atsiliepia nedarbo mastams, nes tų netikrųjų pinigų nei darbu nei obligacijų pardavoimais neįmanoma, nes sumokėti palūkanų pavidalu biudžetiniai piigai mums atgal tikrais nesugrįžta, ir visą laiką gaunasi pinigų trūkūmas, nes tų dirbtinai sukurtų fondinių pinigų yra begalės, ir dar manau, kad įdiegtas ir senai egzistuoja mechanizmas, kad susidarius beveik užkimštos slylės rezultatui, jie vėl apyvarton leidžia tuos kiek žinau JAV centriniame banke dirbtinai sukurtus dolerius, kurie ir paskandino visą pasaulį ekonomikos nuosmukyje, bandant minėtais veiksmais išlaikyti pačios Jav nepatiriamą nuosmukį, kolei doleris oficiali pasaulinė valiuta.

Gali būti ir nebūtinai visa tai realybėje pilnu šimtu procentu, todėl visą šią savo rašliavą pavadinau scenarijumi, nes apskritai tai scenarijus ir yra, bet labai svarus žmonių gerovei.

2010-11-13 12:48
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-15 21:05
Raimondas
Tikėk tuo, kuo tiki. Tik mokėk labiau argumentuoti ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-14 13:20
Exuss
Labai jau neįdomus tavo scenarijus.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą