Rašyk
Eilės (73651)
Fantastika (2197)
Esė (1498)
Proza (10401)
Vaikams (2524)
Slam (49)
English (1127)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 23 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterNo subject: 16: 30 – 16: 30, Tuesday, September  7. Realumas kažkur pabėgo. Gal nuo sutemų. Gal nuo 500 ženklų. Gal nuo taukšėjimo. Palindo po apysenio apvalaino vyruko padu. Nerealumas niekada neegzistavo. Arba atvirkščiai. Kaip ir viskas. Automobilių signalai, girgždančios troleibusų surys. Kita vertus vakar vėl buvau įstrigusi tarp sapno ir tikrovės, tarp absoliučios valdžios kūnui ir visiško bejėgiškumo. Kaukia troleibusai ir tu kauki, iškiši pro mažą langelį žilvičio lazdelę ir ji švilpia. Girdžiu: nepyk, negaliu atsiliepti. O aš negaliu liep

No subject: 16: 40 – 16: 40, Tuesday, September  7. ti atsiliepti. Gaivi vėsa slankioja pažįstamais pavidalais. Balandžiai. Šimtai balandžių. Liesi žmonės po sunkaus drugio krečiamais kaštonais geria kavą. Noriu paspausti jiems delnus. Tiesiog – taip. Pasilabinti. Pačiupinėti riešus, pirštus. Vėl parašei kažką? Rašai knygą? Visą vasarą rašau. Bet jau negražumas. Matai, sėdi rašo. Matau batus, lyg ir juoką. Visur. Kairėj, dešinėj, slenkantį įstrižai ir iš už nugaros. Juk negaliu leipti juokais ir liepti tau atsiliepti, ar ne? Ką manai?

No subject: 16: 50 – 16: 50, Tuesday, September  7. Vis pradedu ir/ar pridedu naują įvykį, veiksmą. Žiūrėk draugą sutikau, vėliau paskambinsiu. Turiu tau dovaną, bet antrą dalį palikau namuose. Aš tradiciškai. Bus du keiksmažodžiai. Bus serbiškos kavos ir bulgariškų vynuogių. Kojų sąnariais vaikšto bepėdis balandis. Tu palauk manęs nebespėju. Vėliau labai garsiai nutaukši, kulniukais. Dovanok, po stalu palindo. Kad nebuvo ten stalo. Nebuvo. O dabar verk ir dar gailiai.
2010-09-08 00:17
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-09-10 22:26
Ekspresyviai
Kažkodėl man labai patiko paskutinis sakinys "O dabar verk ir dar gailiai." Na ir "negaliu (atsi)liepti motyvas :) Be abejo, puikiai ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą