Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2491)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 28 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Skiautė,
ant kurios,
dabar rašo,
skausmų kankinama optimistė.
Galėtų pavirst, pinigais...
-Nusipirkčiau ledų. -
Tas karštis kankina,
Mano paskutinę, nuvalkiotą
Kantrybę laukti.
Kol visa tai, baigsis.
Bet tai, vis tęsiasi. (Ir taip, jau gal pusmetis)
O dar mano aktorius pilvas,
vaidinąs nealkaną -
Deja, prastas aktorius..

Jaučiuos lyg aparatas.
Kurio nelemtos baterijos.
Baigė savo darbą.
Kaklas jau nelaiko galvos.
Rankos nekyla.
Akys užsiveria.
O ir įkvėpt, jau sunku.
    Vis labiau jaučiu, kaip išeinu..
2010-07-09 20:17
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-09 21:32
Celecte
labai jau pesimistiškai ,nuo ledų iki išeinu :))

gerai tictac pasakė:-Nepamiršk uždaryti durų:))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-09 21:17
tictac_it
na , jei dar galvojasi apie ledus ... išeinant nepamirškite uždaryti durų ... :))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą