Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 67 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Laimės joje tiek,
Kiek cukraus citrinoje.
___________________

Lietaus lašai,
Tarsi iš meilės
Bučiuojantys stiklą.
Slenka stiklu mirdami,
Teka upė šaligatviu.

Vitrinos pašonėj,
Kreivai pastatyta.
Rymo, liūdną miną nutaisius
Plastiko barbė, be grimo.

___________________

Akys raudonos,
Skruostai balti.
Verk Tu, neverkus..
Gašlių senių norų, Prekė esi.
2010-07-05 14:12
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-07-12 21:50
Arletė
Antrinu" vilnelei vėl"
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-09 21:01
CarolineAutumn
Žinojau. Na turėjau omenyje, kad to cukraus mažai. Ir šiaip jauti tik rūgštumą. Ačiū.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-07 16:22
vilnelė vėl
Citrinoje yra apie 2 gramus cukraus. (jei tai žinojai, ignoruok, ką rašau toliau šioje pastraipoje). Tad jei ta metafora norėjai pasakyti, kad joje laimės nėra nė lašo - panaudojai netinkamą metaforą. Žinau, 2 gramai cukraus yra nedaug, bet vis tiek viską keičia - taip noriu parodyti, kad reikia galvoti apie tai, ką rašai.

šiaip jau visiškai stereotipinis tekstas. 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-05 17:11
Drakoniukė
Geras rimas, ritmika taip pat, vaizdžiai perteiktos mintys, patiko kūrinio kompozicija:)
gražu;)
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-05 15:21
drugelis7
Geras:):mintim,forma,gilumu:).
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą