Savo spąstuos prakeiktuos,
Upėj skęsdamas Jus keikiu.
Juk nerasdami drąsos,
Jūs apkartinot sau kelią.
Tą nelemtą, Dievo skirtą dalią.
Kuri atėmė iš mūsų,
Ką tiek amžių mes branginom.
Kiek minčių, tarsi sėklų subrandintų.
Jas pasėti tik beliko,
Bet, deja... Pelenai pilki teliko.
Galvos tuščios, nieko naujo.
Tik kenkėjas paragavęs mūsų melsvo kraujo.
Pasislėpęs tarp minčių,
Turi Jis blogų planų.
Nes akimirkos greičiu,
Toj pilkoj, gelmėj gilioj.
Begalybės atrastoj.
Jūs esybė lai užgęsta,
Net viltis jau tyliai mąžta.
Juk tai Jūs JO dalimi ketinot būti.
Nes tik Jūs, kvaili žmogeliai,
Už Jo dovanas galėjot žūti!
Paskandinęs kraujo upėj,
Kirs nematomu žodžiu.
Nes tik Jis, Šėtonas, gali būt vardu.
Idiote, radau dar kelis besirimuojančius žodelius, manau... :) Miss K_A, šiaip idėja pati sakyčiau gera, bet visa kita- nepykit, prastai... Pirma, tai rimo nėra, nors galbūt jis čia ir nelabai tiktų, bet tuomet reikėjo nors formą geresnę parašyt...
antra, tai pats pavadinimas, manau, gal labiau tiktų šėtonas ar panašiai... :0 Linkiu sėkmės toliau.
Aš nepykstu. Aš dėkoju, kad kažkas neabejingas ir gali išreikšti savo nuomonę. Man kartais sunku suderinti visumą, bet kadanors, galbūt kadanors rašysiu gerai. Ir tik dėka to, kad kiti žmonės savo kritika padeda žengti žingsnį į priekį.
Leist pulsuot emocijai ir iškart į rašykus - prasta idėja. Skaitom gi ne jausmus. O vertint juos nuo vieno iki penkių išvis marazmas, net anekdoto nevertas. Bet vertinam ir skaitom tekstus. Aš vat kuolą, tą natūralų balą, įkalsiu, o tu vat va nepyk ir plyz, tegu nebebūna tų visų nei rimų, nei ne rimų. Vistiek kažkokia tvarka turi būt, jei jau rašai.
Rimo jausmą Turiu.
Kaip mano brangi mokytoja sako.
Rymuot šio kūrinio nesistengiau, tiesiog leidau pulsuoti emocijai. O ir iki rašytojo man dar visas gyvenimas. Tai kol jauna atsižvelgsiu į kritikų patarimus, o nerašysiu šedevrų. Galiu ir surimuoti, jei kažkam tai labai aktualu.