Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 46 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Savo spąstuos prakeiktuos,
Upėj skęsdamas Jus keikiu.
Juk nerasdami drąsos,
Jūs apkartinot sau kelią.
Tą nelemtą, Dievo skirtą dalią.
Kuri atėmė iš mūsų,
Ką tiek amžių mes branginom.
Kiek minčių, tarsi sėklų subrandintų.
Jas pasėti tik beliko,
Bet, deja... Pelenai pilki teliko.
Galvos tuščios, nieko naujo.
Tik kenkėjas paragavęs mūsų melsvo kraujo.
Pasislėpęs tarp minčių,
Turi Jis blogų planų.
Nes akimirkos greičiu,
Toj pilkoj, gelmėj gilioj.
Begalybės atrastoj.
Jūs esybė lai užgęsta,
Net viltis jau tyliai mąžta.
Juk tai Jūs JO dalimi ketinot būti.
Nes tik Jūs, kvaili žmogeliai,
Už Jo dovanas galėjot žūti!
Paskandinęs kraujo upėj,
Kirs nematomu žodžiu.
Nes tik Jis, Šėtonas, gali būt vardu.
2010-07-02 15:58
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 20:19
CarolineAutumn
Ačiū. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 20:15
_idiotas
Ne religiją, jokiais būdais. Bet visokius meninius dalykus. Pvz. kad būtinai rimuota turi būt.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 20:00
CarolineAutumn
_idiotas ką turi galvoje sakydamas, kvailų prietarų?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 19:17
Tyliai po lapu
Idiote, radau dar kelis besirimuojančius žodelius, manau... :) Miss K_A, šiaip idėja pati sakyčiau gera, bet visa kita- nepykit, prastai... Pirma, tai rimo nėra, nors galbūt jis čia ir nelabai tiktų, bet tuomet reikėjo nors formą geresnę parašyt...
antra, tai pats pavadinimas, manau, gal labiau tiktų šėtonas ar panašiai... :0 Linkiu sėkmės toliau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 18:40
_idiotas
Aš taip suprantu, tu labai jauna. Tai sakau, tu gali net labai greitai parašyt žymiai stipriau, jei nesilaikysi kokių nors kvailų prietarų.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 18:14
CarolineAutumn
Aš nepykstu. Aš dėkoju, kad kažkas neabejingas ir gali išreikšti savo nuomonę. Man kartais sunku suderinti visumą, bet kadanors, galbūt kadanors rašysiu gerai. Ir tik dėka to, kad kiti žmonės savo kritika padeda žengti žingsnį į priekį.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 18:07
_idiotas
Leist pulsuot emocijai ir iškart į rašykus - prasta idėja. Skaitom gi ne jausmus. O vertint juos nuo vieno iki penkių išvis marazmas, net anekdoto nevertas. Bet vertinam ir skaitom tekstus. Aš vat kuolą, tą natūralų balą, įkalsiu, o tu vat va nepyk ir plyz, tegu nebebūna tų visų nei rimų, nei ne rimų. Vistiek kažkokia tvarka turi būt, jei jau rašai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 18:02
CarolineAutumn
Rimo jausmą Turiu.
Kaip mano brangi mokytoja sako.
Rymuot šio kūrinio nesistengiau, tiesiog leidau pulsuoti emocijai. O ir iki rašytojo man dar visas gyvenimas. Tai kol jauna atsižvelgsiu į kritikų patarimus, o nerašysiu šedevrų. Galiu ir surimuoti, jei kažkam tai labai aktualu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 17:52
drugelis7
Kokia čia atgaila?Nebent šėtonui...
Gal ir geras būtų eilius,bet brrr...šėtonas...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 16:41
_idiotas
Šiuo atveju kabinėjuos, nes noriu žinot, ar tu numatei čia rimą iš viso, ar jie netyčia pasitaikė :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 16:40
_idiotas
Blogas rimas, neklausyk ką ji sako. Ką darom?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 16:39
Drakoniukė
Na gan gilus eilius, geras rimas, daug reikšmingų minčių.
Man patiko:)
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-02 16:28
_idiotas
Taip, drauge. Naujo/kraujo rimuojasi. Nesirimuoja VISA KITA. Ką darom?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą