Ar tu žinai, ką reiškia verkti??? ---
Tamsią naktį-
Ir be žvaigždžių. -
Ar tu žinai kaip ilgu laukti,
Ne tik tavęs, bet ir laiškų... ---
Atmink akis kurios žiūrėjo-
Kurios dar dairosi tavęs.
Atminki širdį kuri dar myli,
Ir vis dar plaka dėl tavęs... ---
Ne taip skaudu prarasti laisvę,
Praėjus laikui ją visi atgaus.
Bet daug sunkiau iškęsti skausmą,
Kai nematai to mylimo žmogaus. -
O kaip norėčiau tave aš pamatyti,
Tą veidą, -
Ir akis-
O kaip norėčiau pasakyti, -
Kaip kenčia be tavęs mana širdis.
O ar žinai kieno šviesa svarbesnė, saulės ar mėnulio?
Žinoma, kad mėnulio, nes saulė šviečia dieną, kai ir taip šviesu, o mėnulis naktį, kai tamsu ;-) O dar jeigu ir žvaigždės nešviečia, tada tikrai blogai.
Alaus truputį įkalt reik ir praeis tas širdskausmis. Na, neskatinu, neskatinu :-)
Eilių reikėtų šiek tiek nuasmeninti..
tyliakmuo - tu matai tik vieną pusę ir gretini eilėraščius su visokiomis mango dainomis, kur dainuoja apie išdavystes dingusią meilę ir panašiai.Žmonės pažvelkit giliau... Jei jūs skaitote tik žodžius negalvodami ką jais norima pasakyti, Tada gal išvis ir nekomentuokite.Galiu trumpai paaiškinti Čia verkiama ne dėl išdavystės ar dingusios meilės, tai skaudus priverstinis išsiskyrimas, kada vaikinas nuteisiamas ir uždaromas. Eilutės "Ne taip skaudu prarasti laisvę,
Praėjus laikui ją visi atgaus. " čia ne dėl grožio, o dėl minties, tad kėkvieną eilutę apmąstykite.
Siaubeli. Atsibodo man kartotis, bet teks. Tai va, jau velnias žino keliems rašykams šiandien rašiau: " Heh. Vienai rašykei rašiau: " Mano manymu, jei jau imi štai tokias temas, kurios yra apdainuotos ir aprašytos šimtą kartų, reiktų jas kiek subtiliau pateikti, kad liktų vietos kiekvieno asmeninei interpretacijai." Kartoji tą patį šimtą kartų- kaip skaudu, koks didelis skausmas, kaip kenčia širdis. Nu kiek galima? Kažkas panašaus į Mango ar kokios panašios grupės dainos žodžius.
Paskutinės eilutės labai ryškiai atskriejo iš senųjų "atminimų" ar kažko panašaus. O šeip galima buvo dar gražiau sudėti. Tarkim "atminki širdį kuri dar myli". Mano galva, to "dar" čia visai nereikia... na ir tokių keletas vietelių taisytinų, bet bendras vaizdas - visai nieko :)