Rašyk
Eilės (76937)
Fantastika (2235)
Esė (1532)
Proza (10727)
Vaikams (2611)
Slam (64)
English (1185)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterPaklauskite savęs, „Ar aš noriu būti super-herojus? “

O taip!

Jūsų supergalia galėtų būti galimybė gulėti bet kokia poza neribotam laiko kiekiui! Galėtumėte sėdėti kino salėje tarp dviejų vyrukų be jokio diskomforto! Jūs galėtumėte jausti pH bet kokiame skystyje dešimties metrų atstume! Jūs galėtumėte valgyti bet kokį maistą: su prieskoniais, kurie nenudegintų, azijiečių, kurie nenunuodytų!

Jūs galėtumėte atsikratyti savo hipoglikemijos ir daugiau niekada nevalgyti, nebent norėtumėte! Jūs galėtumėte pagauti save prieš parkrintant! Jūs galėtumėte pataisyti elektroninius prietaisus pliaukštelėdamas jiems per žandus! Jūs galėtumėte masturbuotis mintimis judindami materiją!

Jūs galėtumėte paversti ausų vašką auksu! Jūs galėtumėte gerti kiek norite, o myžtumėte benzinu! Jūs galėtumėte tiksliai žinoti, kiek metrų esate nutolęs nuo Detroito! Jūs galėtumėte visąlaik turėti tobulą šukuoseną, kurios pagalba paliktumėte žmonėms neišdildomą įspūdį ir taptumėte prezidentu!

Jūs galėtumėte aptikti virusus tinklalapiuose kaip Nortono Žmogus! Jūs galėtumėte turėti lazerinius spenelius! Jūs galėtumėte spontaniškai sukurti baldus iš oro! Jūs galėtumėte priversti lyti kanapėmis! Jūs galėtumėte kalbėti visomis pasaulio kalbomis! Jūs galėtumėte nejausti skausmo ar baimės, kai mirsite!

Jūs galėtumėte sunaikinti JAV, Rusiją ar Kiniją vien papersdami! Jūs galėtumėte jausti besiporuojančias karves tūkstančio kilometrų spinduliu! Jūs galėtumėte priversti sulūžusius parkerius vėl rašyti! Jūs galėtumėte žaisti golfą su didžiuliu pripučiamu bananu ir laimėti! Jūs galėtumėte priversti žmones nuleisti vien juos palietę!

Jūs galėtumėte mesti adatą adatos tikslumu! Jūs galėtumėte identifikuoti ĮJUNGIMO mygtuką bet kuriame žemės prietaise! Jūs galėtumėte nusikasyti sau koją! Jūs galėtumėte praleisti vėją kiaurai per savo bambą! Jūs galėtumėte turėti rūgšties spermatozoidus, kurie nužudytų moterį per 30 sekundžių! Jūs galėtumėte transliuoti televiziją per savo šiknaskylę!

Jūs galėtumėte nekakoti metų metus! Jūs galėtumėte trenkti žmonėms per internetą! Jūs galėtumėte pakelti šiukšles, mesti jas į orą ir teleportuoti jas šunsnukiui, kuris jas numetė! Jūs galėtumėte visada prisiminti, kur pastatėte savo mašiną! Jūs galėtumėte spoksoti į saulę be akies niežėjimo! Jūs galėtumėte prisiversti žmonės nevalingai apsišikti!

Jūs galėtumėte būti talentingas viskame, net kuklume! Jūs galėtumėte paversti bet kokį filmą Saulėlydžiu! Jūs galėtumėte tapti nigeriu, kai pralaimite argumentą! Jūs galėtumėte vemti ant papų šviesos greičiu! Jūs galėtumėte galėti! Jūs galėtumėte spaudžioti savo parkerį ir užknisti žmones! Jūs galėtumėte iš žvilgsnio žinoti, kada paskutinį kartą žmogus valgė ledus!

Jūs galėtumėte naudoti šakutę su tais pačiais elementais kaip sriubos šaukštas! Jūsų sėkla galėtų būti šokoladinė! Jūs galėtumėte nusitraukti ranką ir paversti ją sprogmeniu! (Žinoma, ranka ataugtų.) Jūs galėtumėte nusitraukti visas galūnes iš karto! Jūs galėtumėte paversti antis į USB flašdraivus, garbindamas velnią ir aukodamas nekaltus barsukus!

Jūs galėtumėte matyti kiaurai odą! Jūs galėtumėte būti gimęs ne protiškai atsilikęs! Jūs galėtumėte suprasti, kada sugedo skalbimo mašina! Jūsų ejakuliacija būtų pinigai iš šokoladinio penio! Jūs galėtumėte paversti bet kokį objektą lego žaislu! Jūs galėtumėte užuosti geriau, negu narkotikų ieškantis šuo! Jūs galėtumėte pasakyti, kas buvo telefonas!

Jūs galėtumėte išlaikyti ledą neištirpusį ir gėrimą šaltą! Jūs galėtumėte nužudyti delfiną iš 74 metrų (nei daugiau, nei mažiau)! Jūs galėtumėte atidaryti stalčių ir rasti jame ką nors neįtikėtino! Jūs galėtumėte pakeisti baltuosius į mažumas! Jūs galėtumėte pasidaryti magnetinę koloną! Jūs galėtumėte verkti, kai masturbuojatės!

Jūs galėtumėte lupti iš savęs plaukus, bet perduoti skausmą kitiems! Jūs galėtumėte paversti šūdą brangiaisiais metalais (auksu, deimantais, nafta, etc.), kai nusišikate! Jūs galėtumėte paversti mineralinį vandenį braškinio skonio! Jūs galėtumėte persikūnyti į artimiausią vyrišką naujagimį po mirties ir išlaikant visą atmintį, kad galėtumėte patvirkinti mažas sesutes!

Jūs galėtumėte paversti visas kryžiukų ir nuliukų žaidynes lygiosiomis! Jūs galėtumėte grįžti atgal į ateitį ir pasakyti, kad grįšite po 5 minučių! Jūs galėtumėte jausti Fordo pikapo sunkvežimius! Jūs galėtumėte niekada nejausti plieno skonio burnoje! Jūs galėtumėte rašyti taip gerai, kad skaitytojas apsišiktų iš juoko!

Jūs galėtumėte nustatyti bet kokio katino tikslią vietą! Jūs galėtumėte užuosti ateitį! Jūs galėtumėte pakeisti kapinių užrašus iš nuotolio! Jūs galėtumėte surasti TV distancinį 10 metrų spindulyje! Jūs galėtumėte atrodyti kietas paprasčiausiai sukryžiuodamas rankas ir į ką nors atsiremdamas!

Jūs galėtumėte sukurti dienos senumo skrudintas bulvytes ir šokoladinį kokteilį iš savo panaudoto prezervatyvo! Jūs galėtumėte išpisti Princesę Dianą! Jūs galėtumėte miegoti kada norite ir nesijausti pavargęs, jeigu nemiegate! Jūs galėtumėte spjaudytis išvemdami pusiau suvirškintą dvėselieną kada panorėjus!

Jūs galėtumėte būti atsparus ledų smegenų užšalimui, kad galėtumėte iškart juos praryti! Jūs galėtumėte nužudyti bet ką žvilgsniu! Jūs galėtumėte paversti puerto rikiečius meksikiečiais! Jūs galėtumėte žinoti, ar tai, ką parašėte, skamba kvailai ar juokingai skaitytojui!

Jūs galėtumėte priversti niežėti praeivių nugaroms! Jūs galėtumėte niekada nesišluostyti po šikimo! Jūs galėtumėte pasilenkti 45 laipsnių kampu ir nenukristi! Jūs galėtumėte sukurti liepsnojantį sūrį 31, 9 metrų spindulyje! Jūs galėtumėte susigrūsti didžiulius vibratorius į savo subinę, po to pritūpti ir išplėsti skylę rankomis!

Jūs galėtumėte taip susukti savo veidą, kad išgąsdintumėt vaikus! Jūs galėtumėte numalšinti troškulį! Jūs galėtumėte paskambinti į savo mobilų, jeigu nežinote, kur jį nukišote! Jūs galėtumėte sukurti bet kokį chemikalą savo smegenyse! Jūs galėtumėte priversti žmones apkabinti jus, kai jie žiūri į žuvį! Jūs galėtumėte sviesti liluputą toliau, negu bet kuris žmogus!

Jūs galėtumėte būti apsinešęs visąlaik ir niekas to nežinotų. Jūs galėtumėte užuosti raides! Jūs galėtumėte apsikeisti nepagydamomis ligomis su kitais! Jūs galėtumėte kontroliuoti laiką ir teleportaciją! Jūs galėtumėte valdyti bet kokią priemonę (mašiną, lėktuvą, etc.) su daktaro preciziškumu! Jūs galėtumėte mylėtis su mažomis mergaitėmis!

Jūs galėtumėte gerti alų be nutukimo efekto! Jūs galėtumėte žinoti, kas yra už kampo! Jūs galėtumėte žinoti tikslią vietą, kur mesti daiktus, kad jie rikošetu atsimuštų į šiukšliadėžes! Jūs galėtumėte užuosti mintis kaip sausainius! Jūs galėtumėte pasidaryti vaflius sklandančius ore! Jūs galėtumėte apsisukti 360 laipsnių kampu ir nueiti!

Jūs galėtumėte pagauti karpius savo mažuoju kojos pirštu! Jūs galėtumėte priversti žmones atiduoti savo pinigus ir dėl to nesigailėti! (Arba gailėtis.) Jūs galėtumėte būti turtingas kaip Betmenas, gražus kaip Supermenas, seksualus kaip Vonder-Moteris ir turėti Volveryno gyjimo faktorių! Jūs galėtumėte išvengti mokesčių!

Jūs galėtumėte paversti Koka-Kola dietine Koka-Kola, ir atvirkščiai! Jūs galėtumėte rasti dešimt litų po bet kokiu objektu (ši savybė veikia tik kas 9 valandas)! Jūs galėtumėte valdyti miegą ir sapnus! Jūs galėtumėte priversti visus klausytis muzikos, kuri skamba jūsų galvoje! Jūs galėtumėte paversti vandenį bet kokiu alkoholiniu gėrimu!

Jūs galėtumėte paversti Rubiko kubiką narkotikais! Jūs galėtumėte mesti monetą, kuri visada atsiverstų skaičiumi! Jūs galėtumėte išsitraukti cigarečių pakelį iš savo subinės! Jūs galėtumėte apsinešti LSD vien to panorėjus! Jūs galėtumėte nekramtyti liežuvio/vidinių žandų/lūpų, kai valgote! Jūs galėtumėte pasiversti moterimi ir pasidaryti nuostabų sumuštinį!

Jūs galėtumėte išvengti atsakomybės ir pasekmių! Jūs galėtumėte būti nematomas! Jūs galėtumėte visada prisiminti, ką norėjote pasakyti! Jūs galėtumėte pakeisti balsą į kieno nors kito (Obamos, Grybauskaitės, etc.)! Jūs galėtumėte priversti kitus vietoj savęs matyti milžinišką Afrikos dramblį! Jūs galėtumėte išvengti snaiperio ugnies! Jūs galėtumėte prisijaukinti bet kokį gyvulį! Jūs galėtumėte šaudyti žaibais iš tarpkuojo!
2010-04-24 21:11
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-05-14 15:04
Lengvai
oj, geras=]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-05-02 00:48
Lee My Cookies
Nieko ypatingo tačiau tuo pat metu ir ypatinga. Ot išmonė pas jus:D žavi vien ta neapsakoma daugybė 'Jūs galėtumėte'.:) nors šiaip visumoje tekstas pilnas šlykščių iškrypimų, valgarybių ir pažeminimų. Tai ne stebina, o kelia pasipiktinimą. Taip neturėtų būti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-26 08:24
Varinė Lapė
Labai daug galimybių :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-24 22:04
Gyvos sielos
Man truputį per daug:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą