Rašyk
Eilės (79412)
Fantastika (2352)
Esė (1606)
Proza (11110)
Vaikams (2743)
Slam (86)
English (1209)
Po polsku (380)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Tėvai nusprendė Timtamą paleisti į krepšinio treniruotes. Tamara pati, iš senų Timtamo džinsų, pasiuvo neprastą sportinį krepšį. Levis. Timotiejus nukirpo Timtamo botus, pradūrė skyles raišteliams ir paklijavo prie pado porolono - idant minkščiau šokinėti būtų, nudažė geltonais radiatoriniais dažais. Atrodė tip top kaip Šarūno Jasikevičiaus sportinių batelių linija. Galiausiai Tamara pasilipėjo ant stalo, pabučiavo Timtamą į smakrą, o tėvas vyriškai paspaudė sūnui nykštį. Net Remigijus neramiai inkštė po stalu, laižydamasis sėklides.
Na ir atkeliavo Timtamas į pirmąją krepšinio treniruotę. Treniruotes vedė moteris, krepšininkė, vardu Štreimikikė. Štreimikikė buvo nebe pirmos jaunystės, stamboka, šiek tiek ūsuotoka senmergė. Jos žili plaukai buvo labai vidutiniško ilgio ir labai vidutiniškai moteriško kirpimo. Tiesą sakant Štreimikikė buvo vyriškesnė, nei daugelis paauglių, pas ją lankančių krepšinį.
Tik pamačiusi Timtamą Štreimikikė vos nepirstelėjo iš džiaugsmo (tai ji padarė vėliau, vaikinų rūbinėje, prieš pat jiems einant rengtis). Ji įžvelgė didžiulį jaunuolio potencialą. Gaila, tačiau Štreimikikė vadovavosi griežtais treniruočių principais, tokiais socialistiniais. Todėl visi savo žaidybinę poziciją traukdavo iš „Lemties kepurės“ (šiokia tokia aliuzija į „Harį Porterį“). Timtamas ištraukė „Įžaidėjas“.
Dėl nesuprantamų priežasčių jaunuoliui nepavyko turiningai įsilieti į komandos žaidimą. Jo perduoti kamuoliai dažniausiai nuskrisdavo su visu komandos draugu ir tėkšdavosi į sieną ar kopetėles, ar suoliukus, ar duris. Gynyboje varžovas visąlaik pralįsdavo Timtamui pro klyną. Visąlaik.
Tačiau Timtamui visai patiko žaisti krepšinį. Niekas iš jo nesityčiodavo, nes bijojo gauti pasą. Gaila, tačiau Tamara ir Timotiejus suprato, kad krepšinio treniruotės kainuoja po šem litų kas mėnesį ir Timtamą iš jų atsiėmė. Kad Timtamas neliūdėtų, tėvai jam nupirko didelį apelsiną ir su markeriu nupiešė krepšinio kamuolio linijas. Tada Timtamas juokino tėčio draugus, susikišęs apelsiną į nosį. Visi daug juokėsi, kol vienas draugas privėmė už sofos.
2010-04-18 22:10
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-19 14:22
Barža
Tai aš tau galiu paaiškinti. Per Poterį "lemties" ar kokia ten kepurė, kai ją užsidėdavo ant galvos, pasakydavo į kokį fakultetą burtininką paskiria. Kažkas tokia ir čia aliuzuota :>
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-19 00:51
Paukstis Lunatikas
lygiosios, laukiu tęsinio. gaila poterių nekalbu ir neskaičiau, tai aliuzijų galiu nesuprast. bet kul
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą