Rašyk
Eilės (73403)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10380)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterAš jums trukdau

Lija. Taip niūru mano gyvenime dar nebuvo. Aš nekenčiu lietaus. Kodėl turi lyti? Kodėl tada gyvenimas tampa nespalvotas? Kodėl nuotaika subjūra? Kodėl namai nusidažo pilkai? Kodėl?
-Valgyt.! -pasigirdo Majos balsas iš apačios.
-Ateinu.
Nulipau vakarieniauti. Ir vėl ta pati situacija. Mano valgis ant stalo, Maja prie kompo sėdi, dirba, o Linas, kaip visada prie teliko.
-Kodėl mes kaip NORMALI šeima negalim NORMALIAI pavakarieniauti? -surikau aš. -Vėl tas pats...
Linas atsistojo nuo televizoriaus:
-Tija, nepamiršk, mes turim savo gyvenimą, ir tai, kad tu su mumis gyveni, tai nereiškia, kad esam šeima, -pakėlė toną jis.
-Ak šitaip? -mano akyse kaupėsi ašaros.
-Linai! Kaip tu gali taip galbėti! Negaliu patikėti. Tija yra mano sesers dukra, ir ji gyvens su mumis, kol taps pilnametė. Supratai? -neiškentė Maja.
Aš nurūkau į kambarį. Nekenčiu jo. Ką jam darau? Ką? Kodėl jis negali manęs pamilti? Blogiausiu atveju, ignoruoti. Bet skaudinti...
-Tija, -atėjo į kambarį teta. -Tija.
Ji apkabino mane. Maja elgėsi su manim taip... Taip, tartum būtų tikra mano mama. O gal tiesiog jaučia pareigą? Koks skirtumas, svarbu, kad mane myli.
-Jeigu aš jum trukdau, -pro ašaras išspaudžiau.
-Ne, tu mums netrukdai. Linas nusišnekėjo. Dabar sunkus metas. Krizė....
-Aš galiu būt pas močiutę...
-Ne, Tija. Močiutė su suneliu irgi turi gyvenimus, beto tu lankai čia, Klaipėdoj mokyklą. Kam tau grūstis į Šilutę?
-Maja... -nusisukau ir apglėbiau pagalvę.
-Ateisi valgyt?
-Nenoriu.
Ji išėjo. Žydram kambary įsitvyravo ramybė. Nors čia jų nebuvo, vis tiek galėjai girdėti bėgiojant žiurkes. Kaip ir sakiau nekenčiu lietaus. O dabar lietaus lašai kapnoja į mano langą.Mano būdas

Aš nebendrauju su mergaitėm. Aš nežaidžiu lėlėm. Nešokinėju per gumytę, ir neapkalbinėju su panom kiekvieno vaikino. Aš to tai pat nekenčiu. Vaikinai yra mano draugai. Aš žaidžiu krepšinį, futbolą, aš nesiūnu lėlėm drabužių. Aš esu penktokė. Man vienuolika. Esu tamsi mergiotė su ištaršytom garbanom. Tai pat nekenčiu jų. Klasiokės su manim nebendrauja. O gal tiesiog aš jų vengiu. Tiesiog jos man nepatinka. Mokykloje esu geras vaikis, kuris mokosi pavyzdingai. Mokytojai mane giria, kai gauna gerą pažymį, per klasę nueina mergaičių burbesys:
-Vėl. Vėl ji geriausia. Vėl ji dešinioji mokytojos ranka.
Jos pavydi. Yra pas  mus tokia Martina. Ji mokosi ir stengiasi, bet ne visada jai pavyksta. Ji vienintelė mergaitė su kuria galiu apsimesti keletais žodžiais, pavyždžiui:
-Labas.
-Labas.
-Kokia dabar pamoka?
-Kūno kultūra.
-Aa.
Nekenčiu kūno kultūros. Aš nekenčiu šokdynių. Nekenčiu lankų. Man patinka kvadratas, man patinka estafetės. Aš tai pat nekenčiu matiekos. Turbūt dabar klausiat, kas aš per tokia? Tiesiog šiuo laikotarpiu mano gyvenimas nėra spalvotas. Už tat mėgstu skaityti knygas.
Daugiau info
Turiu geriausius draugus. Tilis, Domis ir Aidas.. Jie yra iš paralerinės klasės. Su Tiliu mes pažįstami nuo vaikystės. Jo tėvai išsiskyrę, o Maja su jo mama bene geriausės draugės. Jų šeima yra daugiavaikė. Vyriausias sūnus Gintaras, jam septynioliką. Vidurynioji dukra Gabė. Ji devintokė. O pagrandukas yra Tilis. Tai va. O jei daugiau apie mane.... Mano mama mirė mane gimdydama, kurį laiką, kai supratau kas įvyko... Greičiau kai suvokiau, kai man tai pasakė Maja, aš kaltinau save dėl jos žūties. Kartais ir dabar pagalvoju. Gal būčiau visai kitokia, jei gyvenčiau su mama ir tėčiu? Jei turėčiau tikrą savo sesutę, o ne pusseserę. Maja ir Simona buvo dvynės. Jos kartu pastojo, kartu vedė, kartu gimdė. Žodžiu, jos buvo neišskiriamos. Jos buvo geriausios draugės. Jai yra tai pat skaudu kalbėti apie mamą kaip ir man. Todėl mes apie tai nekalbam. Man jos labai trūksta. Aš uždara. Aš neatsiveriu, nenoriu atverti savo paslapčių. Maja nori mane nuvesti pas psihologą, mat mano, kad man ne viskas gerai. Pagal ją aš esu truputį,, paplaukus“. Aš taip nemanau. Jai keista, kodėl aš nežaidžiu barbėm. Kodėl mano draugai yra berniukai. Ji manimi pasitiki, bet žinot, kokios tos mamos. Ji turi dukrą Kristę. Kristės tėvai išsiskyrę, jai kaip ir man nepatinka Linas. Jis ... Jis nesveikas. Mes abi girdėjom jų pokalbį. Jie nori trečio vaiko. Nuo to mes dar labiau purtomės. Jeigu jie turės bendrą kūdikį, Maja ir Linas bus susieti VISAM gyvenimui. Kristė yra faina, mes abi viena kitą mylim. Pykstamės, kartais mušamės, bet ne tame esmė. Einame į vieną klasę, mokomės panašiai. Ji yra visiška mano priešingybė. Vienitelis dalykas, kuris dar padeda man likti mergaite, tai baletas. Taip, aš lankau baletą. Nuo pat mažens. Tokia buvo mano mamos svajonė.
2010-03-13 11:54
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-08-12 19:58
Valdovė
Įdomus:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-13 19:48
Tai aš
ačiū už kritiką.
aš tiesiog neradau kur galėčiau įkelti kūrinius. ;}
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-13 14:56
žmogus iš mažo pasaulio
Visu pirma, tai nepanasu i scenariju. idomi ideja, nors ir daznai sutinkama. Taciau labai neidomiai pateikta. be to, ekspromtas aiskiai matomas del klaidu veiksmazodziu asmenyse, begales pasikartojimu ir priestaravimu paciam sau. ankstyvoji paauglyste... ko galiu palinketi, tai sekmes kuryboje :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą