Rašyk
Eilės (75847)
Fantastika (2219)
Esė (1521)
Proza (10681)
Vaikams (2573)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitterrealizmas, tavo kaimietiški nevikrūs judesiai mylintis, purvina užblukinta kažkodėl kasdienybė, sustingę judesiai, o tu dar ir kalbi nešvankiai, ir galvoji, tavo marškiniai purvini, o rankogaliai nudriskę, dar tu seniai nesiskutęs ir tave atleidžia iš darbo dėl alkoholizmo. tu nedaugžodžiauji, bet velnias, kiek daug pasakai! mano vaikai nėra tavo vaikai, bet tu jiems esi tėvas. trys šakos nuo geneologinio medžio viršūnės.

išlikti reiškia daug gerti ir daug mylėtis. tavo kūnas, mano kūnas, mūsų naktys, dienos, rytai - nesvarbu. trys dešimtosios laimės, nes gi niekas nesakė, kad laimė - 20 dangoraižio aukštas, tuštumo jausmas kiekviename sakinyje, kiekvienoje iš tų 20 s (pintų) po 20 (skardinių alaus) suknelių, o tualetuose sidabriniais kristaliukais puoštas tualetinis popierius.

tu stovi Paryžiuj ant tilto, meldiesi belūžtančioms nuo vartojimo pypkėms (prasto medžio, prasto. o gal net plastmasės), upėn meti nuorūkas. sakai, šokti - nešokti. čia gyvenimas, bet ten gyvenimas geresnis. ten duoda maisto, gal net sumoka komunalinius mokesčius ir pripila benzino. gal ten ir kekšės pigesnės.

tu kartais pastebi tikrovės iškraipytus žmonių veidus. jie kaip visada prašo Duonos ir žaidimų! , bet tu jiems gali pasiūlyti tik suplyšusį miegmaišį, na, o labiau išsilaikiusiai moteriškei gal ir alaus skardinę. pustuštę.

tu vaikštai atsimerkęs ir nori rėkti pragertu balsu: Žmonės, nelemti iš tuštybių išspirti padarai! Tas blizgutis, nevikrioji ponia, tėra Jūsų išsilavinimo stokos simbolis, na o tie lakuoti batai, skrybelėtasai misteri - jūsų slapta palėpė. Tame kiaute slepiatės ne nuo lietaus, o, tikrai ne nuo jo. Tame kiaute slepiatės nuo savęs. Ir nuo savo bukumo. Nuo savo norų. Demonstruojate pasiutiškai narcizišką pasipuikavimą. Ne, tai ne jūsų gyvenimai, žmonės, ne jūsų...

mes tik kartą bandėm šokti tango nuo Paryžiaus tilto. ach, aristokratiškasai likime.

pilni krepšiai prancūziškų batonų, vaduojiesi iš alkio ereliškų nagų, ach, tai tavo laikas, tavo laimė.2010-02-23 19:35
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-08 12:18
Vaikyste du kart
puikus
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-02-24 15:29
Garso Bangos
Do you? Mister Jones? Kaip ten Dylanas dainavo? Šitas tekstas sukurtas tam gabalui. Trumpas tekstukas, bet čia net įtampa keliama, liuks, labai patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-02-23 20:59
Šnekorius
STipriai, tarsi atominė bomba, užtaisytas kūrinys. jaučiuosi per mažai pasikaustęs, kad galėčiau jį vertinti. Bet tikrai sukrėtė. AI, ala jo nematė. 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-02-23 19:43
Pirk Volgą
Super :D
Šokti tango nuo Paryžiaus tiltų - įdomu, labai įdomu.
Tuštybės mugės ir pižonizmo tematika mane visada traukia, o šiandien ji itin aktuali. Va čia trumpas, bet pavyzdingas kūrinys.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą