{ Idėja atlėkė paskaitos metu pažiūrėjus pro langą }: D
Jau metai, kaip du kranai,
stypsantys prie dangoraiziu,
it du laibi gandrai
stovi ir laukia geresnių laikų.
Valdžios klerkų malonės ar sulauksim, vargu
belieka skundus rašyti, nors noris - haiku.:)


Homem Aranha








