Rašyk
Eilės (73847)
Fantastika (2198)
Esė (1500)
Proza (10431)
Vaikams (2497)
Slam (49)
English (1132)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMes sėdėjome vienas priešais kitą ir kalbėjomės. Pašėlusi rausvų plaukų garbana jai vis kabojo ant ant degančių juodų akių, giliai įkritusių. Jos mane baugino. Stengiausi paslėpti tokį savo sumišimą, gurkšnodamas šiek tiek daugiau brendžio. Mano gerklė greitai apšilo ir balsas tapo lūžinėjantis, o juk man mažiausiai to norėjosi: aš savęs nekenčiau.
Lilė man patiko todėl, kad buvau prie jos įpratęs, ji niekados nevėluodavo ir ateidavo netgi šiek tiek anksčiau už mane, visada įsikibusi tos pačios rankinės, kurią gana netinkamai derindavo prie aprangos, arba nuotaikos. Ji buvo tiesiog stulbinančiai paprasta mergina ir visai neišranki. Nors pietaudama maistą rinkdavosi be galo ilgai, aš negalėjau dėl to prieštarauti, būti nepatenkintas, juk ji visada man šypsodavosi, ir šis išskirtinis jos dėmesys mane laikė tarsi prirakintą prie kėdės, aš nežinojau kur dėtis, jaučiausi be galo įsimylėjęs.
- Tai chirurgijos instrumentų rinkinys, - kavinėje aš pravėriau savo lagaminą ir parodžiau naujus įrankius. - Kaip manai, ar mums ko nors pritrūks?
- Nežinau, - ištarė atidžiai apžiūrinėdama visą turinį. - Gali būti.
- Aš viską atliksiu kruopščiai, pažadu. Pameni, kaip lupant storą odą man prireikė aštraus skalpelio, bet aš apsiėjau su menkiausiu peiliuku?
- Žinoma. Bet kas iš to?
- Tu manęs klausi. Aš puikiai sugebu išsisukti. Pasižiūriu į tą vietą, su kuria dirbsiu, ir mano kūne užverda adrenalinas, be jokios patirties medicinoje, - pasižiūrėjau į ją žaižaruojančiomis akimis iš pasitenkinimo. – Ir vis dėlto manimi nepasitiki.
- Juk mes turėsime nedaug laiko, kai viskas prasidės, tu juk supranti, ką tai man reiškia, - ir tai pasakius ji pasilenkė virš meniu, papurtė nusvirusias garbanas ir pridūrė: - Jeigu būčiau priversta vaikiną rinktis iš naujo, pasirinkčiau tik tokį beprotį, kaip tu, arba didesnį.
Aš truktelėjau pečiais ir dėkingas jai nusišypsojau, bet turiu jums pripažinti, kad akimirką norėjau ją pasmaugti, nieko blogo negalvodamas, įsivaizduodamas, kaip jos kūnas būtų rastas tuoj pat po tokio nelaimingo atsitikimo, jei mane užvaldytų begalinis kaltės jausmas.
- Mums nereikia daug laiko, mes pirmiausia jį nugabensime į kapines, paskui imsimės darbo.
- Žinai, tu savimi labai pasitiki, tas man patinka. Beje, laikas jau pavalgyti. Taigi… - Ji pakėlė į mane akis neužbaigusi minties, plačiai išsišiepdama, staiga lediniais pirštų galiukais nučiupdama man už riešo, tada labai jaudinančiai nuoširdžiai ėmė su manimi kalbėti: - Kur mudu sukame, Darijau, aš matau tarp mūsų tirštą rūką, sapnai kas naktį mane kankina, ta baisi tavo kūno medžioklė mano vaizduotėje, aš bandau nepasiduoti, bet man labai sunku, ir vien dėl to aš pamaniau, kad šis kartas bus paskutinis, man dingtelėjo tokia mintis...
- Viskas šuniui ant uodegos? – aš surikau. – Lile? Ne, šito negali būti! Velniava! – įsisiautėjo mano balsas, iš kaklo pliūptelėjo kraujas; įkvėpiau giliau, pakniūpstomis nusiridenau po stalu. Išgirdau metalinį virš galvos barškesį.
Dar keletas minučių malonaus skausmo, kurį žinojau esant – Lilės. Šį kartą ji negalėjo manimi pasisotinti.
2010-01-19 21:01
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 14 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-03-13 14:20
diukasniukas
Šitas toks mistiškas, kad žodis "mistika" tampa negyvo arklio šiknaskyle, kurios aš net nenoriu tyrinėti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-07-13 23:15
Patarnaujantis
Komentarų neskaičiau, skaičiau kūrinį. Tai jei kas kartosis, tiek jau to. Iš to, ką kol kas esu tavo perskaitęs, peršasi išvada, kad arba skubotai rašai kūrinius, arba esi nepastabi. Ir viena, ir kita nėra gerai. Va, skaitau ir matau tokių kvailų klaidelių kaip kad dukart parašytas „ant“ antrame sakinyje. Na, bet tai neesmė.
Šiaip jau niekad gyvenime nekomentuoju fantastikos, bet kad jau paprašei. Man šiaip atrodo, kad čia mažai fantastikos arba šita fantastika yra negrakšti. Vietomis tie fantastiniai elementai atrodo nenatūralūs, bet galbūt čia tiktai mano neišprusimas. :)
Na, vidutiniškas tekstas, mano galva. 3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-02-13 20:24
Dvasių Vedlė
ir suprask kas kam gerklę perpjovė ir kas po stalu pasirideno, ir kas ten metalinis subarškėjo.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-02-13 20:23
Dvasių Vedlė
Pabaiga velta, suvelta ir pervelta. Nesupratau:) Tai ji jam perpjovė gerklę ir tada įkando? Nu kažkaip man toks vaizdas susidarė. Tiesą pasakius, pirmą kartą pagalvojau, kad tai jis Lilei gerklę perpjovė ir pasirideno po stalu, kad krauju neapsitaškytų. Po to perskaičiau dar kart ir pagalvojau, kad visgi jis ten po stalu nusirideno su perpjauta gerkle. Trečiąkart perskaičiau ir grįžau prie pirmojo varianto. Tada perskaičiau komentarus ir atmečiau pirmąjį variantą :D Smagu, detektyvas: atsek kūrinio pabaigą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-24 19:10
Valdovė
Neblogas darbas.:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-20 14:47
Flax
Nea, yra kūriniai, kurie neturi vienprasmiškos pabaigos, yra kūriniai, kurie turi neaiškias pabaigas. Subtilus skirtumas, bet jis yra esminis.

Tavo pabaiga nėra nevienprasmiška. Ji tiesiog suvelta. Bet sėkmės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-20 12:46
EyesTrueDe_Lies
Suglumęs pastebėjo loginių klaidų, dėl kurių aš sutinku, juk net neapgalvojau, kad perrėžus gerklę, kūnui, reikėtų kažką lėtai daryti, o ne susmukti lyg po žaibo. Šito negaliu žinoti.. nebent gilinčiausi į žudymo elementus, ką ir kaip reiktų padaryti :) Pasidomėsiu kitą kartą.
Tas miglotumas, kurį visi pastebėjo, yra man būdingas stilius, gal neišsivystęs pakankamai, susinarpliojęs su nemokėjimu rišliai kalbėti, tad kol kas tekstą jis gadina. Yra ką veikti toliau... daug darbti.
Dėl pabaigos. Dabar jau suprantu, kad pritrūko jums aiškumo. Juk visi skaitytojai mėgsta išrištą pabaigą - tiesą. Aš irgi. Bet man nebudinga vienprasmiškas kūrinio galas, dėl tokio neverta net kurti... tačiau žinoma, galėjau juk pasistengti daugiau. Na, trūksta praktikos.
Dėkoju už komentarus :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-20 10:33
Andrew Thomas
sis kurinukas i vampyrizma pazvelge siek tiek kitaip nei iprasta manyti,bet tai ir yra geriausia :D
tik pritariu tam ka sake Suglumes,kazkaip tai pabaiga klaustuku turi
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-20 10:04
Suglumes
Na, truputėlį miglotas kūrinys ne visada yra gerai. O jei kyla daugiau nei pusantro klausimo, tai ir visai ne šaunu.
Pataisykit, jei nesupratau: kūrinio pabaigoje herojus kažkokiu būdu yra nužudomas (na, įspūdis kyla, kad jam perrėžė gerklę), na tokiu atveju žmogus tikrai : pakniūpstomis (skubiai) negalėtų nusiridenti po stalu. Greičiau susmukti, ar mėšlungiškai įsitempti, viską taškydamas krauju.
Toliau: jie pusryčiavo kavinėje? O kūrinio pabaiga, leidžia suprasti, kad mergina vaikiną truputėlį pamėsinėjo kitų valgytojų akivaizdoje. Tai, kad šiame pasaulyje tai nėra priimta, rodo, kad tariamą auką jie norėjo nugabenti į kapines ir tik po to pasmaguriauti. Tai kokios velnio ji surengė filmo pjūklas tiesioginę transliaciją vidury can can'o picerijos? :O
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-20 09:07
Varinė Lapė
Vienintelis man nepatikęs dalykas tai giliai įkritusios juodos akys. :) Vaizduotė labai negražiai nupiešia.

Tikrai kažkas kitokio, puiku, kad pasirinkote tokį trumpą ilį. Kūrinukas gana miglotas, skaitytojui belieka pačiam sumąstyt, apie ką čia kalba eina, bet kokiu atveju - labai gerai.

Sakinukas: "Išgirdau metalinį virš galvos barškesį." - geriau skambėtų jei barškesys eitų po būdvardžio.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-20 02:25
St Sebastianas
Bravo. Neįprastas kūrinukas fantastikos padangėje, tačiau tikrai labai neblogas.;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-19 23:34
Valkas
Gerai. Gal pernelyg lakoniškai, bet smušta ir užmušta tema atsiskleidžia pakankamai netikėtai ir pilnai. Kliudo vienas - kitas sgriozdiškas sakinys bei neįtikinamas vaizdelis (kaip kad tas minėtasis skalpelis - "mes abu tai žinom, bet papliurpkim dar kartą" stiliaus kliurkas).
Keturi. Eyes, gal ruošiesi tęsti? Nebūtinai šitą patį, tiesiog kažką panašaus. Būtų sveikintina.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-19 22:35
innuendo
čia atsakas į reda3 pirštinę? :)
smagiai visai parašyta.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-19 22:22
EyesTrueDe_Lies
dėkui zolon
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-19 22:15
zolon
Kūrinukas visai nieko. Tik noriu pataisyti:
"Pameni, kaip lupant storą odą man prireikė aštraus skalpelio, bet aš apsiėjau su menkiausiu peiliuku? "

Turi būti:
Pameni, kai lupant storą odą...
Nes kaip vartojamas apibūdinimui, o kai - laiko nusakymui.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą