Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 37 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Piršteliai sunkiai parkerį nulaiko,
ir vėl brūkšnys pakrypo. Ak, kaip apmaudu.
- Sakyk, mamyte, kiek reikės dar laiko
tam, kad išmokčiau aš rašyti be klaidų?

Kumštelis mažas ašarėlę braukia,
lūputės virpa ir kaktelė suraukta.
- Dar daug, mažute, tavęs vargo laukia,
bet patikėk, bus nesunki šita našta,

kada, padėjusi ant stalo baltą lapą,
įgudusia ranka galėsi žodį parašyt.
O kiek stebuklų visos knygos slepia, -
tik pakentėk, greit perskaitysi jas pati.

Kojytės mažos bėga pas močiutę:
- Mamytė sakė - bus vargelio daug,
na, o paskui tą naująją knygutę
ir tau aš perskaitysiu, tik, močiute, tu palauk.
2010-01-04 07:29
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-05 18:50
Aldona Jasienė
Na argi galima apie eilėraščio vertę kalbėt, kai anūkėlė su močiute taip gražiai bendrauja... Yra taip ir nieko:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-04 12:42
Jonė Pelekonytė
Ačiū ir už tiek. Svarbu, kad nelikote abejingas, Gendalfai Baltasis. Jonė Pelekonytė
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-04 09:14
Gendalfas Baltasis
kaip visuomet: su naftalinu, tik šįkart dar ir itin naiviai. kur matyta, kad nemokantis skaityti ir rašyti vaikas turėtų tiek kantrybės - pats suvoktų, kiek bus daug vargo, bet prašytų močiutės palaukti??? 2--
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą