Rašyk
Eilės (77020)
Fantastika (2252)
Esė (1533)
Proza (10776)
Vaikams (2619)
Slam (65)
English (1186)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterŠtai ir ilgai laukti Naujieji metai – žaislai, puošnios eglutės, dovanos. Pagaliau sulaukėme šventinės atmosferos. Pilkos kasdienybės, rūpesčių, nuovargio – kaip nebūta. Neaišku iš kur atsirado nuotaika ir energija.

Pagaliau mes visi renkamės, kaip ir anksčiau, į didelę kompaniją: ant stalo bus įvairiausių vaišių ir būtinai šampano. Kaip tai nuostabu, kai visi yra geros nuotaikos, kai visi tokie laimingi, kad net atleidžia vienas kitam senas skriaudas ir, tarytum nieko nebuvo, viską pradeda nuo švaraus, naujo lapo.

Naujieji metai – energijos, džiaugsmo, laisvės pliūpsnis, ir žinoma, vaikiškos nuotaikos ir naivumo žavesys – toks įspūdis, kad visos pasaulio gėrybės susirenka į vieną dieną, kad suteiktų jėgų mums visiems ateinantiems metams.

O jei Naujuosius švęstume ištisus metus, tai neliktų nerimo, ir maudytumėmės meilės ir laimės spinduliuose! Ir kas gi mums trukdo švęsti kiekvieną dieną? Juk nėra būtina vaišėmis nukrauti stalą  ar puošti eglutę. Galima tiesiog rinktis kartu, bet su Naujametine nuotaika!

Džiaugsmu, tarytum eglutė margaspalviais žaislais ir žėrinčiomis girliandomis, pasipuoštų mano gyvenmas, jei kas dieną rinktusi draugai: smagi kompanija ir džiugi nuotaika, pagarba ir mokėjimas atleisti!

Jeigu kas dieną mes atleistume, ir mums atleistų taip, kai per Naujuosius metus, tai nepaisant visų rūpesčių ir beprasmybės, mūsų gyvenimas taptų žymaiai paprastesniu, turtingesniu ir šviesesniu.
Mums reikia visai dedaug – pažadinti savo širdyje, kaip ir per Naujuosius metus, džiaugsmo ir meilės visiems aplinkiniams karalystę.

Ar mums šventės tarnauja ar mes joms? Taigi meskime šalin savo įpročius ir pradėkime dalintis Naujametiniais jausmais visada. Juk taip gera, kai mano nuotaika jau yra pasirūpinę draugai ir iš visų jėgu stengiasi mane palaikyti, o aš jiems atsakau tuo pačiu. Išmokus atleisti nuoskaudas, paklti virš savo egoistinio „aš“, galima ištisai dalintis meile tarpusavyje. Tai nėra paprasta, bet tikrai verta, nes galėsime džiaugtis kiekviena diena, kaip Naujaisiais metais!

Su Naujaisiais metais! Su nauja laime! Dovanokite ją visiems: draugams, pažįstamiems ir šiaip praeiviams – kas dieną, kiekvieną valandą ir kiekvieną minutę. Kaip srauni upė, virstanti jūromis ir vandenynais, prasideda nuo kalno viršūnėje draugą radusio lašo, taip ir laimę nešantis džiaugsmas draugų širdyse patvinsta skaisčios šviesos vandenynais. Ir jaučia tai Šeimininkas!

Su Naujaisiais, 2010 metais!
2010-01-01 16:40
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-11-01 11:03
Passion_
O kas tai - fejerverkai? :) Paveikti ... galima ir ne tik taip parašyti...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą