***
Saliutai kilo, leidos – visus į gatvę kvietė,
Tik kambaryj liūdna, maža žvakutė švietė.
Šešėliai du migloj, nejudrūs- išsiskyrę,
Tik vaškas įmantrias, kasas žvakutei pynė.
Jos tyros ašarėlės riedėjo pamažu,
Tarsi svajonė tirpo - suartint juos abu.
Paskui saliutai tilo ir gundanti migla,
Tebegaubė liepsnelę, ramybe ir tyla.
Žvakutė tesuprato, kad nesulauks ji ryto
Ir tik staiga batukai, bildėdami nuslydo!
Šešėliai susiliejo, - o kaip tada ji švietė...
Ugnelė suplazdėjo, kiek tik švieselė siekė.
Tokia jauki švieselė, paslaptimi svaigino,
O lupoms suartėjus, jinai visai aprimo.
Ji stengėsi, plazdėjo, iki ankstyvo ryto
Ir sudegė garbingai – įžiebta meilė liko!..
***
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
2010-01-08 23:25
Jei galečiau PENKETUKĄ atseikėčiau...
2010-01-08 22:57
Patiko, labai
2010-01-01 19:03
Atėjusieji... :)
2010-01-01 19:03
Jauku...
Tegu artėjusieji metai būna dosnūs šypsenom ir vidine šviesa. :)
2010-01-01 19:02
tictac neįsiskaitė eiliuko.
Tai labai gražiai aprašytas
gyvenimas prie žvakės.
Nematau jokio kičo,kurio būna
apstu kitų autorių kūriniuose.
Sėkmės Naujaisiais!
2010-01-01 14:52
Šilta Naujųjų Metų naktis su maža žvakute. Penki.
2010-01-01 13:57
čia ne lyrikue - čia eiliakalystė. ta prasme imamas rimas ir dėliojami žodžiai. išliekoamosios vertės nerasta, sąskambių originalumo irgi.
1
2010-01-01 13:27
jausminga ir gražu - tai taip , bet man kiek per detalu ir tai jau artina prie "kičo"...
2010-01-01 13:17
Šitas, kaip ir visi kiti Jūsų eilėraščiai, labai jausmingas:)
2010-01-01 11:56
Gražūs jausmai, - net žvakutės:)
2010-01-01 11:30
gražu... žvakutė ir meilė, labai išjausta... man patiko