Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 35 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







*** 
  Saliutai kilo, leidos – visus į gatvę kvietė,
  Tik kambaryj liūdna, maža žvakutė švietė.
 
      Šešėliai du migloj, nejudrūs- išsiskyrę,
      Tik vaškas įmantrias, kasas žvakutei pynė.

Jos tyros ašarėlės riedėjo pamažu,
Tarsi svajonė tirpo - suartint juos abu.

    Paskui saliutai tilo ir gundanti migla,
    Tebegaubė liepsnelę,  ramybe ir tyla.

  Žvakutė tesuprato, kad nesulauks ji ryto
  Ir tik staiga batukai, bildėdami nuslydo!

    Šešėliai susiliejo, - o kaip tada ji švietė...
    Ugnelė suplazdėjo, kiek tik švieselė siekė.

Tokia jauki švieselė, paslaptimi svaigino,
O lupoms suartėjus, jinai visai aprimo.

      Ji stengėsi, plazdėjo, iki ankstyvo ryto
      Ir sudegė garbingai – įžiebta meilė liko!..

***
2010-01-01 11:23
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-08 23:25
pabiruogė
Jei galečiau PENKETUKĄ atseikėčiau...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-08 22:57
Giriusa
Patiko, labai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 19:03
Vinja
Atėjusieji... :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 19:03
Vinja
Jauku...
Tegu artėjusieji metai būna dosnūs šypsenom ir vidine šviesa. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 19:02
Rudenė
tictac neįsiskaitė eiliuko.
Tai labai gražiai aprašytas
gyvenimas prie žvakės.
Nematau jokio kičo,kurio būna
apstu kitų autorių kūriniuose.
Sėkmės Naujaisiais!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 14:52
Svyruoklė
Šilta Naujųjų Metų naktis su maža žvakute. Penki.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 13:57
Exmortis
čia ne lyrikue - čia eiliakalystė. ta prasme imamas rimas ir dėliojami žodžiai. išliekoamosios vertės nerasta, sąskambių originalumo irgi.

1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 13:27
tictac_it
jausminga ir gražu - tai taip , bet man kiek per detalu ir tai jau artina prie "kičo"...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 13:17
vanigera
Šitas, kaip ir visi kiti Jūsų eilėraščiai, labai jausmingas:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 11:56
Aldona Jasienė
Gražūs jausmai, - net žvakutės:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 11:30
tylsala
gražu... žvakutė ir meilė, labai išjausta... man patiko
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą