Mik, mažuti, katinėli,
Čiūčia, liūlia, liū.
Paūgėk dar truputėlį,
Kol priglaust galiu.
Tau nebaisūs jokie vėjai
Prie mamos šalies.
Net rūsti žiema atėjus
Krimstelt negalės.
Mik, saulele, angelėli.
Man tu toks brangus,
Bet netrukus tylutėliai
Teks apleist namus.
Nežinia, kas tavęs laukia:
Džiaugsmas, ar vargai...
Na, nebūk toks susiraukęs,
Vos tik prabudai!
Štai kąsnelis, pats gardžiausias,
Tau vienui vienam.
Eikš, veidelį tuoj nuprausiu:
Gėda murzinam!
Dar pagaudyk uodegytę,
Persiversk kūliu.
Dūk ir vakare, ir rytą,
Aš tave myliu.
2010-03-11 11:44
Mik Idiote, mik, kas tau beliko.PASLYSI, DAR KUOLĄ NUSILAIŠI
2010-03-09 15:17
kas cia per nesamones
2010-02-01 10:38
Jūsų kūrinys perkeltas iš Konkurso skilties į Eiles.
2010-01-05 21:34
Oho, kokios akys!
Eilėraštis labai mielas, be to konkurse atskleista dar viena tema. Šaunu, kad nesikartoja. Šiek tiek liūdna, bet tikėkimės, kad viskas Laimiui susiklostys gerai, nes atėjo į pasaulį mylimas, net eilėraštį gavo dovanų, retai, manrods, šitaip kam pasiseka:)
Tikiuosi vardas pasiteisins ir gyvenime bus daugiau ne vargų, o laimės:)
2010-01-05 10:09
nors vai koks dailutis, gal tikrai dar toks ir tėra kleckas žaismingumui
o katė tai gražuolė visai
2010-01-05 10:06
kažkaip per saldžiai man :)
katinėlis ne kūdikis, pritrūko žaismingumo gal, pagrindinio jų mažiukų bruožo
2010-01-04 20:24
Labai mielas ir įdomus eilėraštis, tačiau pati tema neatskleista, per mažai tikrojo "kalbėjimo", o tai stumia į buitinį aprašymą, tačiau gan gražu.
2010-01-04 13:24
Puiku - ne tik konkursiukui, bet ir Musės istorijos tęsinys! :) Vadinasi, Musė laimingai susilaukė palikuonio :) Šaunuolė.
2010-01-01 21:28
Nuotrauka turėtų būti šauni - lauksim.
2009-12-31 02:22
Jeeetau kiek čia šilumos ir jaukumo :)))
Pasaka :)
O tikrai, gavosi čia man kaip pasaka prieš miegą - eisiu dabar lovytėn šypsodamasi :)
Dėkui Jums už tai :)