Rašyk
Eilės (80653)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Mik, mažuti, katinėli,
Čiūčia, liūlia, liū.
Paūgėk dar truputėlį,
Kol priglaust galiu.

Tau nebaisūs jokie vėjai
Prie mamos šalies.
Net rūsti žiema atėjus
Krimstelt negalės.

Mik, saulele, angelėli.
Man tu toks brangus,
Bet netrukus tylutėliai
Teks apleist namus.

Nežinia, kas tavęs laukia:
Džiaugsmas, ar vargai...
Na, nebūk toks susiraukęs,
Vos tik prabudai!

Štai kąsnelis, pats gardžiausias,
Tau vienui vienam.
Eikš, veidelį tuoj nuprausiu:
Gėda murzinam!

Dar pagaudyk uodegytę,
Persiversk kūliu.
Dūk ir vakare, ir rytą,
Aš tave myliu.

2009-12-31 00:21
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-11 11:44
klupščias
Mik Idiote, mik, kas tau beliko.PASLYSI, DAR KUOLĄ NUSILAIŠI
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-09 15:17
sevasTra
kas cia per nesamones
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-02-01 10:38
Varinė Lapė
Jūsų kūrinys perkeltas iš Konkurso skilties į Eiles.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-05 21:34
Sniego mėnuo
Oho, kokios akys!

Eilėraštis labai mielas, be to konkurse atskleista dar viena tema. Šaunu, kad nesikartoja. Šiek tiek liūdna, bet tikėkimės, kad viskas Laimiui susiklostys gerai, nes atėjo į pasaulį mylimas, net eilėraštį gavo dovanų, retai, manrods, šitaip kam pasiseka:)
Tikiuosi vardas pasiteisins ir gyvenime bus daugiau ne vargų, o laimės:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-05 10:09
giminaitė
nors vai koks dailutis, gal tikrai dar toks ir tėra kleckas žaismingumui
o katė tai gražuolė visai
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-05 10:06
giminaitė
kažkaip per saldžiai man :)
katinėlis ne kūdikis, pritrūko žaismingumo gal, pagrindinio jų mažiukų bruožo
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-04 20:24
Lakkys
Labai mielas ir įdomus eilėraštis, tačiau pati tema neatskleista, per mažai tikrojo "kalbėjimo", o tai stumia į buitinį aprašymą, tačiau gan gražu.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-04 13:24
pilkė
Puiku - ne tik konkursiukui, bet ir Musės istorijos tęsinys! :) Vadinasi, Musė laimingai susilaukė palikuonio :) Šaunuolė.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-02 19:08
Dvasių Vedlė
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-01-01 21:28
Mikė Lilikė
Nuotrauka turėtų būti šauni - lauksim.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-31 02:22
User no 34169
Jeeetau kiek čia šilumos ir jaukumo :)))
Pasaka :)
O tikrai, gavosi čia man kaip pasaka prieš miegą - eisiu dabar lovytėn šypsodamasi :)
Dėkui Jums už tai :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą