Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 67 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kaip ramu žiūrint
Į tavo veidą.
Akytės užmerktos,
Vos pastebima šypsena,
Sustingusios naktys
Delne šaltame.
Vorų skraistėmis
Sugulusios sruogos plaukų.
Rodos, prieš užmiegant
Žiūrėjai pro langus, -
Stiklas nebyliai rėkia
Man į nugarą, jaučiu.
Kaip gera man dabar,
Žiūrėti į tavo veidą,
Nebekamuojamą
Melo ir tiesos suokalbių.
Aš eisiu tau iš paskos,
Be tavęs, nebeturiu dėl ko
Čia likti.
2009-12-30 16:30
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-31 23:09
RaudonaŠviesiukė
Munito --> aš tai įsivaizduoju, kaip slaptą, paslaptingą romaną, kuriame kiekviena pusė turi savo interesų. Šventvagiška aistra.
Suokalbis gali apsieiti ir be meilės, žinoma. Būna ir politinių suokalbių. Bet man jei neįdomūs.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-31 23:00
Mir etwas zeit
Vorų skraistėmis
Sugulusios sruogos plaukų. patiko
o ka reisk suokalbiai?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-30 21:43
bitele
...kažko mane kamuoja bloga nuojauta :"Be tavęs, nebeturiu dėl ko Čia likti"...Nejaugi????
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-30 19:52
25 kadro nėra
belebarda. va tarkim - pavadinimas. ar kas nors pasikeistų, jeigu altoriui suteiktumėt vakaro ar vidurdienio ordiną?

trys pirmos eilutės ir užukart atbaido skaityt toliau. jaučiasi kad gan sunkiai valdomas žodis, o ir meninių priemonių naujesnių nelabai galima įžvelgti.

duodu 1, nes visumoj darbas ne daugiau 2.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-30 17:42
Prozerpina
o man per daug klišių, abstrakcijų ir dar visokios "akytės", šypsenos, etc. nežinau nežinau. bet tikrai nėra visiškai atmestinas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-30 17:33
Patarnaujantis
Pataisius truputėlį ir pažvelgus vos vos kitokiu kampu būtų labai geras eilėraštis. :) Norėtųs labiau išanalizuot, bet nėra laiko. 4.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-30 17:08
Kalasnikovo Automatas
Baisiai man tiko prie Atikos dainos.
Nesuprantu. kažkaip gera gera skaitant
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą