Rašyk
Eilės (80653)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 26 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Man liūdna ir graudu
Kodėl kentėti aš turiu?
Pati savęs to klausiu
Ir atsakyti mėginu.
Nejaugi aš draugų nebeturiu?
Ne čia ne atsakymas
Galbūt pasiilgau knygų, pažymių?
O ne čia nepasiteisinimas
O tas nepaprastas juk jausmas
Galbūt ir bus to visko kaltininkas
Kančios, apgaulės, džiaugsmo, laimės kupinas
Bet... vis dėlto man reikalingas...
Sunku suprasti meilės tikslą
Paskirtį ir josios paklydimą
Dėl ko ji sutverta
Ir kam skirta.
2009-12-28 11:05
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 22:34
Jolita Kadelskaitė
Ačiū:-) Už komentarus. Labai džiugu, kad vertinant, nors ir nepavykus būna kūryba.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 19:51
Patarnaujantis
O kodėl reikia ieškoti, kodėl meilė sutverta? Reikia džiaugtis, kad ji yra. Kai įsimyli, nekyla tokių klausimų.. Tiesiog myli ir viskas.
Eilėraštis nelabai pavykęs. Daug klausimų, daug paprastų ir kiek atsibodusių žodžių. Pasistenk į meilę subtiliau žiūrėti.
O kam meilė skirta, galiu tau atsakyti. Ji skirta tau. Būtent taip, kaip ir visiems kitiems. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 14:17
atbulai
Meilė neturi tikslų, ima vienądien kaip durnė laukais bėgti, kitądien žiūrėk už baro stovi, trečiadien kojines skalbia. Universalūs jos tikslai. Ir šis eilius toks.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 13:55
negerai
paprasts
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 12:00
Atavizmas
Aš irgi dažnai pasiilgstu pažymių.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą