Man liūdna ir graudu
Kodėl kentėti aš turiu?
Pati savęs to klausiu
Ir atsakyti mėginu.
Nejaugi aš draugų nebeturiu?
Ne čia ne atsakymas
Galbūt pasiilgau knygų, pažymių?
O ne čia nepasiteisinimas
O tas nepaprastas juk jausmas
Galbūt ir bus to visko kaltininkas
Kančios, apgaulės, džiaugsmo, laimės kupinas
Bet... vis dėlto man reikalingas...
Sunku suprasti meilės tikslą
Paskirtį ir josios paklydimą
Dėl ko ji sutverta
Ir kam skirta.


Jolita Kadelskaitė






