Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 37 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kai saulė leidžiasi vakare..
Mano mažutės, bet kartu gražios, pilnos nuostabių prisiminimų mintys..
Tik apie Tave, brangusis.
Kai žiūriu į nuostabiai tviskančias žvaigždes ir spindintį mėnulį..
Mano mintys tik apie Tave..
Tas laikas praleistas drauge lyg pasaka.. kurioje tik Aš ir Tu..
Tie nuostabūs vakarai su Tavimi...
Tas plakantis dviejų širdžių plakimas...
Visa tai tiesiog lyg sapnas.. sapnas su gražiausiomis spalvomis..
Juk tai - dėl to, kad pats gražiausias jausmas gyvena mūmyse... mūsų širdyse - tai meilė.
2009-12-27 22:38
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 22:53
Patarnaujantis
Matau, kad eilėraštis panašaus lygmens kaip ir anas. Turbūt tarp jų parašymo yra nedidelis laiko tarpas, galbūt netgi vienas parašytas iškart po kito.

Ir dar matau, kad rašai, nes labai kažką myli. Bet mylėti neužtenka, reikia dar ir nutuokti kažką apie pačią poeziją, mokytis. Aišku, čia toks impulsyvus dalykas, bet išmokti kažko galima ir reikia. Juolab, jei nori dalintis savo kūryba s kitais. :)

Linkiu tau tobulėti. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 10:59
Jolita Kadelskaitė
Ačiū už komentarus:-) Nesu tobula, daug ko reikia išmokti, tiesiog rašau kas man patinka...taip atsipalaiduoju.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 10:25
Igle
plakantis plakimas....
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 03:24
Vacjajana
Pavydžiu - taip.
Puikus jausmas - nuostabus.
Čia meilė - ne...
Gaila? Nėra ko apgailėstauti dėl pasakų.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 02:31
Negrįšiu
svajuko rašlionės..Nėra meilės ant šio svieto.Nėra..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 01:01
Fantasmagoriškas sapnas
Popsas. Nu ar ne? Branguti bla bla bla. Anokia čia meilė. Nebent tokia stipri, kad žodžių pritrūko. :-) tik nesupykit. Manau, kad galit geriau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 00:04
Marsiete
Meile isreikti nekekvienas sugeba eilem :p
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 23:08
Aldona Jasienė
Dažnas pradeda eiliuot todėl, kad nebesutalpina meilės jausmo savyje...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą