Kai saulė leidžiasi vakare..
Mano mažutės, bet kartu gražios, pilnos nuostabių prisiminimų mintys..
Tik apie Tave, brangusis.
Kai žiūriu į nuostabiai tviskančias žvaigždes ir spindintį mėnulį..
Mano mintys tik apie Tave..
Tas laikas praleistas drauge lyg pasaka.. kurioje tik Aš ir Tu..
Tie nuostabūs vakarai su Tavimi...
Tas plakantis dviejų širdžių plakimas...
Visa tai tiesiog lyg sapnas.. sapnas su gražiausiomis spalvomis..
Juk tai - dėl to, kad pats gražiausias jausmas gyvena mūmyse... mūsų širdyse - tai meilė.


Jolita Kadelskaitė









