Rašyk
Eilės (80653)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 27 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Vėjas klebena
Seną langinę,
Neleidžia užmigti
Širdy neramu.
Kas naktį prisimenu
Savo gimtinę.
Aš taip pasiilgau
Mamos ir namų.
Mintys nuklysta
Į didelį sodą,
Rodos, net kvapą
Jazmino jaučiu.
O, kad žinotumėt,
Kaip nusibodo,
Kaip aš ilgiuosi
Ir kaip aš kenčiu.
Jeigu iš tolimo
Gimtojo krašto
Vilties kibirkštėlė
Sušvystų skaisčiau,
Naktelėj juodžiausioj
Aš kelią atrasčiau,
Kad tik apkabinti
Tėvynę greičiau.
2009-12-27 12:12
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 22:26
Chlopotenko
kaip tai - nusibodo? :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 16:19
25 kadro nėra
žodynas nors ir paprastas (vėjo klebenimas gan šaunus), tačiau, kaip ir Aldona pastebėjo, - sklandu ir jausminga.

iš kitos pusės - kad apkabinti - gan grubi klaida (kad su bendratimi nevartojama :))

taipogi: [Kaip nusibodo, / Kaip aš ilgiuosi / Ir kaip aš kenčiu] - trys eilutės ir visose kartojasi kaip - taigi konkretus perteklius.

tėvynės sodo įvaizdis gana nuvalkiotas. nes dažnai melancholiško pobūdžio eilės kurios susijusios su tėvyne būna susiję su sodu (tik  jokiu būdu nesakau kad visuose auga jazminai)

šiaip dėčiau 2. bet kadangi skaitau jūsų pirmą kūrinį, tai nepagailėsiu avanso. (pusę jo už įtikinamą jausmingumą)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 12:44
Aldona Jasienė
Graudus labai, sklandus sueiliavimas.
Tik nežinia, kokios vilties iš Tėvynės laukiat. Jei ekonominio atsigavimo, reikia ir pačiam prie to prisidėti...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą