Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80656)
Fantastika
(2489)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125522
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
41 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
aurin
»
aš vėl į tave...
aurin
aš vėl į tave...
Aš debesiu
vėl į tave,
lašo skaidraus nutekėjimu,
virpančios snaigės kalte,
vėjo palakstymais,
saulės žadėjimu
Belsiuos mintim neramia -
nemigos lyg nuskaistėjimu.
Belsiuos, išgirsi mane? -
kely jau seniai apledėjusiam.
2009-12-27 08:05
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
3
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-28 15:56
Ferrfrost
Mielas labai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-28 10:42
Sitax
Pritariu, labai geras
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-28 07:43
bibliotekininkė
Puiku.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 14:42
By Zenas
širdies balsas...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 12:33
Aldona Jasienė
Gal ir neišgirs, bet pajust turėtų...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 12:07
Vaikyste du kart
gražu
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 11:43
Igle
išgirs:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 11:17
rebas
super:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 09:53
bitele
...gražu,patiko...tikiuosi, kad išgirs Tave
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 09:19
Chlopotenko
taip taip, belstis visad verta...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-27 08:31
jūrininkas
Galiu pasakyti vieną, šia yr lyrika:)geras:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus