Rašyk
Eilės (80652)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 143 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Velkuosi
Ten pat šlepsena minia
Tik be manęs nuo manęs
šitai organizuotų galvijų ruja
o aš vienas lauke ne karys
Tyčia dingstu
Skersuojančioj gatvėj
medžioti piemens

Jei ne banda
tai nors brenda stulpai
tvarkingai
į mane pro mane
ir nuo manęs
šeši metrai virš žemės
jie pasikaria užveržtu dangumi
kaip spjūvis pakimba paskutinė šviesa

mantra nuplaka lūpas:
aš maras
aš maras
aš maras

nes ieškau pulko karaliaus
2009-12-27 00:21
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 12:08
Aldona Jasienė
Rašykit, jeigu to tikrai norisi.
Pritariu Sumimasen.
Kūryba juk skonio reikalas. Vienam patinka klasika ir lyrika, kitam – modernizmas.
O kritika... Tai priklauso nuo kritikuojančiojo kultūros ir jo požiūrio į save. Tačiau nepaisyt negalima, tiesiog ir bjauriausioje visada yra nors dalelė to, iš ko galima pasimokyti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 11:49
galji
kirviu nukirti ir tiek žinių?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 09:41
Chlopotenko
gal ir nekoks aš autoritetas, bet, nu... nerašykit gal. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 00:59
Fantasmagoriškas sapnas
Manau, kad "tobula" tikrai dar nėra. Bet tikrai patraukiantis. "Aš maras" priminė Kamiu, nors gal ne į temą, bet priminė. Jei galėčiau, duočiau 3 žvaigždes
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-27 00:43
Na 55
tobula. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą