Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80658)
Fantastika
(2492)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125527
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
17 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
muzika tyloje
»
Kelyje...
muzika tyloje
Kelyje...
Vėjas nerimsta medžių viršūnėse
Palikdamas pėdsakus dangun bežiūrinčius.
Ramius miško pokalbius išduoda ošimas,
Nuspėjantis paukščio klajūno likimą...
2009-12-19 22:55
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
2
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-23 12:43
muzika tyloje
oooot velnias pamiršau, kad buvau įdėjus jį ;D
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-20 09:30
giminaitė
nepoetiškas kalbėjimas
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-20 01:15
Idomu kelintoje Jus klaseje...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-20 00:43
atbulai
Toks šviežumos gaivumas... Niekada man nešautų į galvą:
Vėjas nerimsta medžių viršūnėse
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-20 00:14
Aldona Jasienė
Gretute, gražu, bet reikėjo naują kūrinėlį įdėt...:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2009-12-19 23:51
User no 34169
Pūšų kvapo ir paukščio lengvumo ;)
Gražu :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus