Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2490)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 226 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







kadaise.. kai niekas, nieko nežinojo, tu buvai ten kaip tolimas šešėlis, kodėl vis kankindavai tą jauną išprotėjusį mėnulį, vis kviesdamas sugrįžti i tą laiką, kur tik tu ir tavo pasakiškos, begalinės, gilios kaip bedugnė ir tokios tyros mintys.. tada mes nebuvome gimę ir niekas negalėjo liesti mūsų išsekusių, ieškojimo kupinų, pasruvusių nuo gyvenimo troškimo ir noro pažinti tai, ko negalime, zombiškų, siekiančių tobulėjimo akių.. tik tas laikas mus kvietė į tą aistringą gyvenimo šokį, į begalinį troškimą būti dalimi to, ko niekada taip ir nesupratome.. tik tada mes buvome laimingi ir troškome tobulėti.. tomis dienomis ir fantastiškomis naktimis, pilnomis nuo fantazijų, mes kūrėme tai, kas čia realiame, išsigimusiame ir paklaikusiame pasaulyje niekada negalės egzistuoti, nes tai, kas taip paprasta, negali buti pasiekta.. eidami tuo keliu mes darėme galybę nustatytų džiugių svajonėmis paremtų, išgyvenimui nereikalingų dalykų, kurie be jokios abejonės mus vedė į tikrą ir optimaliai netinkantį kelią visiems ir viskam, kas mus supo.. mes buvome laimingi krintančio lango stiklo lietaus lašai ir tik mes tuo mokėjome džiaugtis.. tada tu žinojai, kad tai kas paprasta ir tai ko tikrai negalima pasiekti būnant tuo, kuo privalai, egzistuoja kaip tavo kraujas ant sušalusios ir graudžiai vaitojančios tavo artimųjų sielos.. jie niekada nemokėjo džiaugtis tavo jausmais.. kam reikalingi tie ieškojimai.. juk taip paprasta tiesiog nieko nedaryti ir laukti.. viskas susidėlios savaime, kaip jie taip įpratę, kitaip niekada negalės mąstyti.. mes niekada nebūsime dalimi to, kuo norėjome būti.. tiesiog tik mes abu šito norėjome.. tiesiog mūsų.. niekam nereikia to pasakiško plakimo širdžių..

tik du nukritę lašai

nuo pavargusios minčių naštos

tolimi ir begalo artimi

tau

man

jums

o gal patys sau

vienas sulašėsiu į dvi skirtingas jūras..

viskas.. pradžia pabaigos.. jos nebus.. tik urzgiantis.. troškimas tapti tavimi..

surinkęs save į saują, ateik pasitikti manęs per šėlstančią liūtį

naktis lauks tavęs, kai..

ledo namais..  mūsų troškimų.. kulminacija.. to niekada nebuvo.. tai tik sapnas.. mano, o gal.. (NE) būti KARTU
mes nemokame.. niekada nemeluok

sau.. tai tikra NE (būti) NEGALI.. nekenčiu.. galėjo
(NE) būti YRA
2009-12-19 02:17
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-21 01:52
JRFRA
man vartotojas su XXX kažkodėl primena gerą šlapiaką, to tikėjausi iš teksto, bet deja
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-19 12:27
Šnekorius
O man tas tekstas visai neblogas. labai daug užuominų, tad tikra žalia ganykla interpretacijoms. Aš vertinu keturiais balais.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-19 09:53
_idiotas
Tekstas-mirtininkas, išstatytas kuolams ir patyčioms. O kas iš tikro blogai? Bandau prisiminti kažkokį vokišką žodį. Prisiminiau. Lebenswelt. Matai, šiti žodžiai skambūs ir labai bendri. Bet viskas, kas tikra, vyksta Lebenswelt'e, "gyvenamajame pasaulyje. T.y. čia. O šito teksto dalykai skleidžiasi niekur, kažkokių salsvų, gal muzikalių frazių erdvėj. Tikiu, kad patirtis, kurią bandei perteikt, tikra. Bet ją reikia ir įkurdint tikrovėj. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą