kadaise.. kai niekas, nieko nežinojo, tu buvai ten kaip tolimas šešėlis, kodėl vis kankindavai tą jauną išprotėjusį mėnulį, vis kviesdamas sugrįžti i tą laiką, kur tik tu ir tavo pasakiškos, begalinės, gilios kaip bedugnė ir tokios tyros mintys.. tada mes nebuvome gimę ir niekas negalėjo liesti mūsų išsekusių, ieškojimo kupinų, pasruvusių nuo gyvenimo troškimo ir noro pažinti tai, ko negalime, zombiškų, siekiančių tobulėjimo akių.. tik tas laikas mus kvietė į tą aistringą gyvenimo šokį, į begalinį troškimą būti dalimi to, ko niekada taip ir nesupratome.. tik tada mes buvome laimingi ir troškome tobulėti.. tomis dienomis ir fantastiškomis naktimis, pilnomis nuo fantazijų, mes kūrėme tai, kas čia realiame, išsigimusiame ir paklaikusiame pasaulyje niekada negalės egzistuoti, nes tai, kas taip paprasta, negali buti pasiekta.. eidami tuo keliu mes darėme galybę nustatytų džiugių svajonėmis paremtų, išgyvenimui nereikalingų dalykų, kurie be jokios abejonės mus vedė į tikrą ir optimaliai netinkantį kelią visiems ir viskam, kas mus supo.. mes buvome laimingi krintančio lango stiklo lietaus lašai ir tik mes tuo mokėjome džiaugtis.. tada tu žinojai, kad tai kas paprasta ir tai ko tikrai negalima pasiekti būnant tuo, kuo privalai, egzistuoja kaip tavo kraujas ant sušalusios ir graudžiai vaitojančios tavo artimųjų sielos.. jie niekada nemokėjo džiaugtis tavo jausmais.. kam reikalingi tie ieškojimai.. juk taip paprasta tiesiog nieko nedaryti ir laukti.. viskas susidėlios savaime, kaip jie taip įpratę, kitaip niekada negalės mąstyti.. mes niekada nebūsime dalimi to, kuo norėjome būti.. tiesiog tik mes abu šito norėjome.. tiesiog mūsų.. niekam nereikia to pasakiško plakimo širdžių..
tik du nukritę lašai
nuo pavargusios minčių naštos
tolimi ir begalo artimi
tau
man
jums
o gal patys sau
vienas sulašėsiu į dvi skirtingas jūras..
viskas.. pradžia pabaigos.. jos nebus.. tik urzgiantis.. troškimas tapti tavimi..
surinkęs save į saują, ateik pasitikti manęs per šėlstančią liūtį
naktis lauks tavęs, kai..
ledo namais.. mūsų troškimų.. kulminacija.. to niekada nebuvo.. tai tik sapnas.. mano, o gal.. (NE) būti KARTU
mes nemokame.. niekada nemeluok
sau.. tai tikra NE (būti) NEGALI.. nekenčiu.. galėjo
(NE) būti YRA


Rasa Xxx




