Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 148 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Ant netikrų žiemos delnų, kurie ištirps tuoj
Prieš saulę taip, kaip tirpsta damos manieringos
Vos pasigirsta žingsniai riterio po langu,
Piešiu svajonę pirštais šalčio apraizgytais.
Piešiu drugius dar neregėto mėlynumo,
Kokių pati dar niekad niekur nemačiau,
Bet taip gerai žinau, kaip jie šiandien atrodo.
Ir dar  rūkus, vorų nuaustus, bet skylėtus,
Kai pelerinom eglių tampa, joms ištiesus
Gervių kaklus pamėgdžiot bandančias viršūnes.
Ant ledo šilumą piešiu ir nesiliauju,
Tikėt, draugystė tęsis jų ilgiau nei vakar.
2009-12-15 20:09
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 8 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-28 17:47
Valdovė
Gražus darbas:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-17 22:53
idest
Ant ledo šilumą piešiu ir nesiliauju
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-16 17:39
dėdė kurmis
hey they found your body ir justės komentarai +
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-16 11:02
Just_ė
per daug privyniota, bet savitumo turi.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-16 01:06
Patarnaujantis
Aš parašysiu 4 ir pritarsiu paraginimui daug skaityti. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 23:59
Tadashi
Kartais atrodo, kad kas daugiau metaforų ir t.t. pažers tas jau wau!  O, kad visai ne į temą, tai dzin. Eilius rimtuoliškas toks.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 22:25
mažoji čebūrashka
žiema, svajonės, drugiai, ledas, draugystė, sorry, bet šitie dalykėliai žiauriai banalūs, eilius nieko naujo, rašyke daug tokių, nu bet nėra tragiška, džiaugiuosi,

rekomenduoju daug skaityti, bet ne rašyko, o tikrų gerų lietuviškų, gal ir nelabai, poetų
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 22:24
Melynuke
Ačiū, Mike Lilike:) o kadangi, aš kaip tikra studentė pinigų turiu, tai visai nesunku susimokėt, kad žinočiau nuo ko 5, o nuo ko 2 gaunu :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 22:21
Mikė Lilikė
Ant ledo šilumą piešiu - šitaip gražiai pasakyta. Vien už tai verta 5, o ką bekalbėti apie puikų žiemos peizažą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 21:29
Maekawa
Patiko, toks gaivus ir mielas! ;}
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 20:40
bitele
...graži Tavo svajone, Mėlinuke,...piešk piešk ir ji išsipildys...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 20:21
Vaikyste du kart
visai gražu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-12-15 20:14
Aldona Jasienė
Labai gražių metaforų pažėrei, Mėlynuke...:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą