Ant netikrų žiemos delnų, kurie ištirps tuoj
Prieš saulę taip, kaip tirpsta damos manieringos
Vos pasigirsta žingsniai riterio po langu,
Piešiu svajonę pirštais šalčio apraizgytais.
Piešiu drugius dar neregėto mėlynumo,
Kokių pati dar niekad niekur nemačiau,
Bet taip gerai žinau, kaip jie šiandien atrodo.
Ir dar rūkus, vorų nuaustus, bet skylėtus,
Kai pelerinom eglių tampa, joms ištiesus
Gervių kaklus pamėgdžiot bandančias viršūnes.
Ant ledo šilumą piešiu ir nesiliauju,
Tikėt, draugystė tęsis jų ilgiau nei vakar.
žiema, svajonės, drugiai, ledas, draugystė, sorry, bet šitie dalykėliai žiauriai banalūs, eilius nieko naujo, rašyke daug tokių, nu bet nėra tragiška, džiaugiuosi,
rekomenduoju daug skaityti, bet ne rašyko, o tikrų gerų lietuviškų, gal ir nelabai, poetų