Rašyk
Eilės (76539)
Fantastika (2233)
Esė (1524)
Proza (10703)
Vaikams (2598)
Slam (50)
English (1175)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterMėlyni šviesos fontanai kyla į viršų ir slysta sienų, lubų paviršiais. Kažkas manęs ieško su mėlyna, seno švyturio šviesa. Tada pradeda zimbti, kaip drugys ant aprasojusio lango, tai kopdamas aukštyn, tai krisdamas. Pasigirsta monotoniškas plojimas, kažkas groja, kažkas šoka, trypia ir niūniuoja, skambina įvairiais barškančiai, čiužančiais ir cypsinčiais instrumentais. O aš susisukusi pataluose, tarsi dailiuose šilko apdaruose, ir it puošniais aksesuarais apsikarsčiusi, randais įsispaudusiais ant kūno. Mano brandus dvidešimt septynerių metų moters kūnas nebetoks budrus ir lankstus. Sunkiai tiesiasi ranka, iš po patalų lėtai nusvyra ant glotnaus vibruojančio sidabrinio paviršiaus.
Dreba mano sausos lupos. 
- Mmm... Alio... – Kitapus, pasigirsta balsas, tylus, bet gerai pažystamas ir toks nekaltai geras. - Susitinkam? Dabar?

* * *

-Ija! Ką tu supranti, tu toks blogas žmogus...

Mes apsikabinam ir pradedam garsiai juoktis, beveik isteriškai, kol galiausiai užkimstam ir pradedam kosėti. Ija tingėjo stotis, aš sėdėjau šalę ir rėmiausi į jo nugarą. Jis juokėsi, kai staiga pasilenkė į prieki ir aš ant jo užkritau. Netyčia mūsų delnai susilietė ir aš nuraudau. Tada dar ne daug ką supratau, nes man buvo tik penkiolika. Jaučiausi tokia žavi ir visa švytinti, kaip fosforas. 

Kai mes kartu, mudu daug juokiamės.

Nueiname į viešąjį tuoletą ir ten dainuojam, visokias nesąmoningas dainas, kurių net visų žodžių nemokam. Bet mums patinka mūsų balsai, nes jie čia skamba super gerai. Tada keliaujam iš centro į pramoninį rajoną, kur nėra gyventojų ir galima šėlioti, šūkauti, lakstyti po gatvę, voliotis ant pievos, vaikytis vienas kitą apie apšvietimo stulpus.

Atsisėdam ant šaligatvio susižvalgom slapčiom nusiprunkščiam, sukrizenam ir iš mano tašės ištraukiam mudviejų mažyti nusikaltimą, alaus butelį. Mudu mokomės gerti alų iš vieno butelio, abu vienu metu. Buvo labai juokinga, nes jis putojo ir mudviejų smakrai buvo putoti ir kartus, laižėmės ir juokėmės. Tada pasilaižėm. Vėl krizenom, nes buvo labai juokinga ir truputi kuteno.  Alus išbėgo, kai jis mane netikėtai užpuolė, apkabino, parvertė ant šaligatvio. Su ranka užkliudžiau butelį. Jis vaidino, kad kanda man į kaklą, nes yra vampyras ir ji kankina siaubingas troškulys. Alaus butelis nusirito iki gatvės vidurio. Suklykiau, po to užsikvatojau ir pradėjau spardytis ir muistytis klykdama, kad jis labai kutena. Pernelyg įsiaudrinus susijaudinau, pirma kart kaip moteris. Ijo kaire ranka atsidūrė ant mano pakaušio, o dešinė... Nespėjau pajusti... Nustojau krizenusi. Nurijau sprangiai seiles.

- Ką darai?

Dešine ranka jis knisosi savo kelnėse. Jutau kaip ten kažkas vibruoja. Man pasidarė ne juokais baisu.

- Ija durniau, ką čia dirbi? 

Pradėjau jį stumti nuo save. Nebuvo laiko mąstyti, tiesiog buvau pasibaisėjusi pirmojo suvokimo, kokį jis ten daiktą turi savo kelnėse, kad jis gali taip vibruoti, ir kodėl jis buvo toks kietas.

Iš jo kelnių kišenės iškrito visas virpantis ir šviečiantis daiktas. Jis burzgė ir slankiojo ant asfalto lyg gyvas.

- Ija kas čia? – Suklykusi, nuspyriau jį į alaus balą.

Abudu virš jo pasilenkėm ir pažiūrėjom i vangiai urzgianti ir sunkiai besipriešinanti klampiai masei kurioje buvo. Apsviestame ekrane aiškiai matėsi keturių raidžiu užrašas „Mama“. 

- Ot šudas... - Nusikvatojo Ija. – Parišo.

Mudu susižvalgėm.

- Ija kas čia? - Tyliai paklausiau.

- Mano Nokia...
2009-10-26 20:19
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-10-27 12:01
Gemas
4,2
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-10-27 10:33
Dvasių Vedlė
:DD geras...
Nesutinku su Valku. Pernelyg ilgas pasakojimas sugadintų visą malonumą. Klaidos tai tikrai kliūva už akių, bet šiaip man labai patiko. Saldžiai pasijuokiau, dėkui ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-10-26 23:33
Valkas
Pamokanti istorija.


O šiaip, parašyta tvarkingai - stiliaus ir gramatikos klaidų kiekis nepersveria kūrinėlio kokybės, todėl skaitymo malonumas išlieka. Kelios problemos - tai ryškiai per staigi atomazga, kurią profesionalas arba tokiu save laikantis būtų ištempęs iki trijų puslapių, ir neskaniai trūkinėjantis pasakojimas. Viską pataisytų šaukštas sklandumo ir puodelis autoriaus dėmesio, klaidoms nuplauti.

Kol kas - trejetas. Be toks visas net braškantis, mat knieti jam keturiais pavirst.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą