Rašyk
Eilės (75821)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2570)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 3 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterVieną kartą (nepasakysiu, nei kokioj šaly, nei kada tai buvo) vienišas darbininkas atliko darbus turtingam ponui. Kaip užmokestį jis gavo tris drobinius maišelius. Žmogus liko nustebintas tokio atlygio:
- Kas šiuose maišeliuose? - klausia jis.
- Pareik namo ir atrišk vieną patikusį maišelį, - liepia ponas. - Kitų jokiu būdu neliesk, nebent jaustum, kad tau labai negera...
Žmogus žinojo, kad tas ponas yra keistuolis, todėl padėkojo ir nuėjo namo. Pirmame maišelyje rado visą sumą uždirbtų pinigų. Kitus du pasidėjo, nutaręs jų neliesti.
Kartą žmogui buvo labai liūdna. Nerado sau vietos, visa aplink rodės nyku. Prisiminęs keistojo pono žodžius, atrišo antrąjį maišelį. Jame rado Džiaugsmą. Po to kurį laiką  gyveno ramiai. Tačiau negandos neapleido žmogaus. Praėjus keletui metų, jis atsibudo, jausdamas tuštumą. Nežinodamas kitos išeities, atrišo paskutinį maišelį, kuriame buvo Meilė. Nuo tos dienos jo gyvenimas buvo visoks: ir liūdnas, ir džiaugsmingas. Tačiau niekada jis nebuvo tuščias. Meilė užpildė jį.
2009-09-22 22:09
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-09-23 22:37
Šnekorius
Atrišęs antrąjį maišelį žmogus rado Džiaugsmą, tačiau negandos jį neapleido. TRūksta logikos.O jos reikia net ir pasakaitėseė. KUoliukas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-09-23 21:31
Balta Baltaitė
Ačiū už komentarus.
Pirma, taip, tai paprasta pasaka, nieko kito ir nesiekiau. Kai norėsiu parašyti ką nors labai meniško, taip ir padarysiu.
Antra, vertybės ir banalumas Jums kažkaip siejasi? Ar banalus rašymo stilius? Man rodos, šis žodis mūsuose yra pernelyg dažnai vartojamas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2009-09-23 18:25
psychedelic experience
Nusiramink, sunku išspausti, kai nėra ką. Aš pati neturiu didelio potencialo. Juk ne visiems duota...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-09-22 22:26
KartaisAš
Ar dar lakoniškiau ir banaliau negalėjai parašyti? Jei imiesi plunksnos, tai būk malonus, žmogau, ir pabaik. Jei turi minčių, padirbėk su joms. Tai paprasta pasaka apie vertybes, bet nė viena iš jų visiškai neatskleista. Mano nuomone, negalima taip. Juk pradėjai. Nesuprantu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą