Sudegiau nuo tavo lūpų karštų,
Ir kaip feniksas kilu iš pelenų..
Tu apnuoginai mano pavergtą sielą,
Ir mylėti galiu tik tave aš vieną..
Tik tavimi aš tikiu,
kaip pasaulis Dievu..
Tik dėl tavęs gyvenu
Ir kitaip negaliu..
Nesumaišyk manęs su kelio dulkėm...
Nepalik gulėt su stiklo šukėm..
Bėkime basi per pienių lauką,
Kur rūkas mišką gaubia..
ar matai, plaštakės sridį?
Ar žinai, kad ji tave išlydi?


ICE





