Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 183 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Pyksti, branguti, vėl –
Ir nesakyk, kad taip nėra.
Patikėk, geriau už žodžius
Tai įrodo tavo veido mina.

Nepatenkintas esi, ar ne?
Juk orkestras pagrojo
Nuostabią simfoniją,
Deja, sukurtą ne apie tave.

Pyksti - o kaip nepyksi,
Kai net muilo operos tarnaitė
Įsimylėjo kažkokį Chose Antonijų,
O ne nuostabųjį tave.

Susiraukęs vaikštai,
Vietos sau neberandi,
Nes delfi seksualiausiu vaikinu
Išrinko ledo ritulininką,
Ir nieko gero neįžvelgė tavy.

Nėra tau nuotaikos, nėra,
Bet kaip ji bus,
Kai į paparacų akiratį
Vakarėlyje pateko
Kažkoks prodiuseris,
O ne gražuolis tu.

Neslėpki pykčio, branguti,
Aš suprantu, kaip tau sunku -
Toks nuostabus vaikinas,
O ir vėl pakeistas
Kažkur kažkuo kitu.
2009-05-22 14:06
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-05-23 17:13
Infamous
Ačiū, Ferrfrost! Džiaugiuosi, kad yra žmonių, supratusių mano mintį :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-05-23 16:56
Ferrfrost
O, as supratau ir su ironija ir humoru si eiliu. Oj, kiek daug tokiu apie save gerai mananciu ir kitus zeminanciu, bukumo aukos tokie, tokie tusti, kad ju gaila, nes gerisi savimi, kaip asilai nors ten nera ir kuo geretis net:D

Varyt tiesa, ir atvirai, kam nepatinka tegu neskaito:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-05-22 16:56
Infamous
To Littera: Kas belieka, kitąkart bandysim aštriau ;))
To Neilas: Čia apie eilių ar eiliaus lyrinį subjektą? :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-05-22 16:32
Littera
Ne visai išsilukštenusi ironija. Norėčiau aštresnės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-05-22 16:28
Neilas
...paparac-serial-monoton-narciziskas...
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-05-22 14:13
OM Bodhisatva
ilgas ir ...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą