Vos tik ji apsirengia
Gražesnį drabužį,
Iškart visi ima šnabždėtis:
“Susirado naują meilužį! ”.
Ir tuojau priduria liūdnai:
“Nelaukia jos namie
Nei vyras, nei vaikai…”.
Ir apšneka ją žmonės,
Juk jos gyvenimas baisus!
Užuot skalbusi vystyklus,
Ji laksto po brangius klubus!
Jos išvaizdai kritikos
Paberti neišeina –
Idealios apimtys,
Nepriekaištingas makiažas,
Iš tolo dvelkia kvepalai.
Tad aplinkiniams lieka
Tik burnoti:
“Kaip neatrodysi gražiai,
Juk tu vaikų nepagimdei! ”.
Ji rašo verslo projektus
Ir moka dvylika kalbų,
Bet, pavyduolių siaubui,
Nemoka pagaminti vėdarų!
Taigi vėl visi linguoja galvas,
Vėl sklinda pagiežingos šnekos:
“Kas turės tokią žmoną -
Bus jam ne pyragai! ”.
O ji pyragų nė
Nesiruošia kepti,
Pasaulinės naujienos
Jai įdomiau už tešlą.
Ir, kas baisiausia
Pavyduoliams,
Nors jai tuoj trisdešimt,
Ji nesiruošia tuoktis.
To Robin_Liepsnele:
Pirmas dalykas, aš pavadinime žodį "senmergė" parašiau kabutėse, nes trisdešimties metų neturinčios moters man liežuvis neapsiverčia pavadinti senmerge. Deja, kai kurių žmonių požiūriu, tokio amžiaus moteris jau yra nepataisome "senmergė". Antra, tokių žodžių kaip "senmergė' ir "senbernis" išvis nemėgstu, nes jie rodo nepagarbą žmogui. Trečia, piktoms senmergėms niekas ir nepavydi :D Tiesiog yra jaunų, gražių, protingų ir nepriklausomų moterų, kurios žmonėms nuolat kliūva vien dėl to, kad yra neištekėjusios, ir, užvis baisiausia, dėl to visai nesigraužia. Matai, yra mūsų visuomenėje tokių individų, kurie nepatenkinti savo santuokiniu gyvenimu, ir todėl užkabinėja nesusituokusius, nors iš tiesų širdyje jiems pavydi. Taigi savo eiliumi aš norėjau "patraukti per dantį" būtent tuos pavyduolius - įkyruolius :)
na jau toli grazu ne visos senmerges tokios tobulybes... ir jei jau ju gyvenimas toks nuostabus ko gi tada jos daznai tokios piktos ir nepatenkintos?:D o jei keisti meiluzius kaip kojines anksciau ar veliau moteris pasijunta vienisa.cia tokios tuscios senmerges portretas, juk yra svarbesniu dalyku uz savo isvaizda ir karjera.nes nugyventi visa gyvenima tik del saves- baisiai nyku ir beprasmiska...
Smagu, kad eilius visiems sukėlė minčių - kam apie feminizmą, kam apie vėdarus, kam apie meilužes, o ką tiesiog pralinksmino :)
To Negimes: atrodo, kažkam nepatinka nepriklausomos merginos ir moterys :D Gerai, kad Tau būtų ramiau, gal kurią dieną parašysiu eilių tema "Kodėl pavydima "senberniams" ;D