Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 46 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kai mums sunku, kai sieloj
Skamba melodija liūdna,
O pasaulį, imame tikėti,
Uždengus nevilties migla,
Tada draugai turėtų būti tie,
Kurie paguodžia,
Kurie pasako,
Kad tai tiktai bloga diena.

Jei jie tikrai tokie,
Tada mes – laimingiausi žmonės,
Nes turim juos.
Jais galime tikėt,
Juos norime mylėt,
Be abejonių blyksčių širdyse.

Bet jei draugai,
Kai mums jų reikia,
Apanka, apkursta
Ir tampa nebyliais,
Nebepasiekia jų
Nei mūsų prašymai,
Nei sužeisti jausmai,
Ar galim juos vadinti
Šventu žodžiu “draugai”?

Negalime, ir nevadinsim.
Kad ir kokie sunkumai slėgtų,
Mes nieko neprašysim.
Nors jais anksčiau tikėjom,
Nors juos tikrai mylėjom,
Nuo šiol pamiršim visa tai.

Ištrinsime iliuzijas,
Nusivylimą lauk išmesim,
Ir dėl draugų,
Kurie šio vardo neverti,
Daugiau nė vieną naktį
Mes neverksim.
2009-03-18 16:41
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 20:07
Orinta Motiejūnaite
kaip rašinys;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 20:03
masaraksh
hmm. grazi mintis. bet ne pavidalas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 18:34
Infamous
Dėkui visiems už išsakytas mintis :)
Vaikytei: daugiskaitą vartojau, kadangi šiame eilėraštyje kalbu už save ir už kai kuriuos savo pažįstamus žmones, kuriems yra tekę nusivilti draugais. Juk netikrų draugų esame sutikę beveik kiekvienas, ir, manau, dažnas sutiktų su eilėraštyje išdėstytomis mintimis :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 17:41
Chlopotenko
999 lig pajautos.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 17:10
MJE
MJE
Dėl paskutinių eilučių tai net šiurpas per kūną perėjo. Taikliai parašyta. Man patiko :)
Sėkmės :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2009-03-18 16:54
Varniukė
Taip, draugystė žiaurus dalykas, bet verčiau nepradėsiu... :)
Išsakėte mintis tarsi į dienoraštį... ir kažkaip man ta daugiskaita užkliuvo... :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą