Transporto kamščių bliuzas,
Toks nekenčiamas,
Bet visgi melodingas…
Jis skamba rytą vakarą,
Mes dirigentai jo aistringi.
Diriguojam šiam laukiniam bliuzui,
Civilizacijos vos paliestam.
Juk atsiskleidžia jame natūra mūsų,
Koks skirtumas, ar slepiam ją viešai, ar ne.
Kažkas tam bliuzui grojant keikias,
Širsta, įklimpęs jaučias didmiesčio liūne.
Kažkas liūdnai linguoja galvą,
Ir permąsto dar kartą savo svajones.
Vaikinas šypsosi merginai,
Ji lūpas dažosi šalia,
O štai nejaunas apvalainas ponas,
Sėdįs gretimoje mašinoje,
Jai merkia akį paslapčia.
Tolėliau nemalonus tipelis,
Sutraukęs cigaretę,
Per langą sviedžia ją iškart.
Nėra ko abejoti,
Kad ekologija jam nepažįstama.
Kažką ištiko santykių krizė,
Ją sprendžia įnirtingai šaukdami mobiliu.
Kažkas galvoja, kaip suspėti į koncertą,
Kai pajudėti negali bliuzuojančiu keliu.
Tos mūsų mintys, mūsų žodžiai,
Niūniuojama pigi melodija
Ir patyliukais išsakomi keiksmai,
Juos girdi gatvės, girdi šviesoforai,
Tai transporto kamščių bliuzo kūriniai.
Ačiū už išsakytą nuomonę :)Bet bliuzas ne visada būna jau toks ramus, yra visokių jo atmainų :) Kita vertus, ilgai nemąsčiau rašydama šį eilėraštį, kas čia labiau tiktų - bliuzas ar džiazas. Tiesiog mane įkvėpė transporto kamščiai ir išliejau savo mintis eilėraštyje, rašymo procesui neskirdama daug svarstymų ir laiko :)
Na nežinau, vis tiek nesuprantu. Jei būtum parašius pvz džiazas, dar dar, bet bliuzas yra rami, monotoniška gan, gera muzika. Jos palyginimas su judriom gatvėm, mergom, besidažančiom lūpas ir t.t. visai pjaunasi.Bet čia tik mano nuomonė taip sakant. Svarbiausia, kad pati tiki tuo, ką darai. Aleliuja :)
Logika tokia, kad transporto kamščių bliuzas ir susideda iš įvairiausių dalykėlių, gerų ir nelabai, kuriuos mes spėjam nuveikti įstrigę tuose kamščiuose.Juk tik paviršutiniškai žiūrint atrodo, kad transporto kamščiuose žmonės nieko neveikia. O kad bliuzas ir dirigentai nelabai tarpusavyje dera, manau, aišku kiekvienam, bet juk eilėraščiai tam ir rašomi, kad būtų kiek kitokie nei mūsų kasdienybė, ar ne? :)
Na taip, aprašei kas ką veikia. Dažnai kartojai žodį bliuzas, kuris man čia visai netinka.O dar bliuzas ir dirigentai...Nežinau, nesupratau aš visai nieko. Palaida bala visai čia. Ir jokios logikos.