Žiūrėdama į tamsų dangų
ji nuolat mąsto,
ieško ir kovoja
su tuštuma tamsiam danguj.
Tikėdamasi to,
ko niekas dar nematė.
Ir niekad nematys.
Ji laukia.
Laukia ir nerimsta.
Ji dar nežino.
Nežino, kad savos žvaigždės
niekad nepamatys.
Jos akys pilnos baimės
ir kančių.
Jos akys tamsiame danguj...
O aš pavyzdžiui iš karto supratau, kad ta ji - mergina. Argi filmavimo kamera mąstytų, kovotų, tikėtųsi? Nematau reikalo kabinėtis.
Šiaip eilėraštis vietomis stringa, bet mintis man patiko :)
Lugnis - taaaip, Jūs labai pastabus,-i. :D ji - moteriškos giminės atstovė, mano mintyse JI buvo mergaitė. kiekvienas kūrinį interpretuoja savaip, kaip jau minėjau, kiekvienas supranta pagal savo išgyvenimus. jei Jūsiškis gyvenimas labai nusisekė ir niekad neteko beviltiškai kažko laukti, tai pavydžiu Jums. ;}
Lugnis - galite performuluot savo komentarą/klausimą/pastebėjimą ? nelabai supratau.. ačiū.
2008-11-09 19:13
-------------------------
o gal čia kamera kuri filmuoja, ta ji, ar koks teleskopas su kamera, na tai kad nufilmuoti ir užfiksuoti vykstantį vaizdą, savotiškai JI mąsto - pagal į ją jau sumąstytas ir įstatytas žmogaus programas. (kompiuteris juk irgi ta prasme mąsto, bet tai jis. o kamera, tai būtų ji. Paskui bac, ir žiūri visą nufilmuotą vaizdą, kas vyko danguje, kaip judėjo jo kūnai, kas su kuo parsilenkė, nesusidaužė, toje nufilmuotoje medžiagoje, o JI sekundė sekundėn nufilmavo.)
ar taip? Teleskopinė filmavimo kamera, kokioje nors observatorijoje?
Žiūrėdama į tamsų dangų
ji nuolat mąsto, -------------- kas ta ji, pagal jūsų formuluotą mintį kūrinyje, t.y. lyrinis herojus kuris vadinamas kūrinyje JI?
nesuprantu apie ką čia eiliukas - kas ta ji?(lyrinis subjektas) ir nuo te tuo zirsules nereik segti žvaigždžių ant dangaus, jos jau susegtos visos alei vienos.
"visos žvaigždės laiko tamsą, ir išlaiko naktyje, lygiai taip, kaip laiko Saulė - ir išlaiko dienoje..."