Rašyk
Eilės (80655)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 92 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-16 12:32
Ineta Žyma
labiausiai patiko paskutinis posmas, pirmi 2  neįsimintini man.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-16 11:58
zirzule
"be ironijos - nieko"
Žaviuosi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-16 10:29
Chlopotenko
nu bad.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-16 09:43
Real Maumas
Nokulys - tikrai centrinė eiliuko figūra :), fainai...
Tik va finalą galiu suprast dvejopai:
1. be jokios ironijos teigi, kad nieko nėra?
2. teigi, kad nieko nėra be įronijos

Pirmu atveju rašyčiau tris, antru - ko gero penkis
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-16 09:33
Augimas
Pernykščių obuolių nokulys... Bravo, kad retesnių žodžių nepamirštat. Nepakeliamas būties lengvumas išties puikiai pavaizduotas. Kiek avansu, bet 5.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-16 02:28
Virtualus Aš
gal keliose vietose galūnes būčiau nukirtęs, ir žodžius dvigubus, t.y. dviprasmius parašęs, dar šį bei tą pakeitęs, bet perskaičiau ir surijau savaip - su ironija, bet nieko.čia mano interpretacija - vertint neturiu teisės. tu turi veto! :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
1 2
[iš viso: 26]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą