2008-07-16 12:32
labiausiai patiko paskutinis posmas, pirmi 2 neįsimintini man.
2008-07-16 11:58
"be ironijos - nieko"
Žaviuosi.
2008-07-16 09:43
Nokulys - tikrai centrinė eiliuko figūra :), fainai...
Tik va finalą galiu suprast dvejopai:
1. be jokios ironijos teigi, kad nieko nėra?
2. teigi, kad nieko nėra be įronijos
Pirmu atveju rašyčiau tris, antru - ko gero penkis
2008-07-16 09:33
Pernykščių obuolių nokulys... Bravo, kad retesnių žodžių nepamirštat. Nepakeliamas būties lengvumas išties puikiai pavaizduotas. Kiek avansu, bet 5.
2008-07-16 02:28
gal keliose vietose galūnes būčiau nukirtęs, ir žodžius dvigubus, t.y. dviprasmius parašęs, dar šį bei tą pakeitęs, bet perskaičiau ir surijau savaip - su ironija, bet nieko.čia mano interpretacija - vertint neturiu teisės. tu turi veto! :)