Rašyk
Eilės (80623)
Fantastika (2476)
Esė (1642)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 126 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Aš bijau erdvių,
Ne, ne mažų,
Aš bijau didelių erdvių, nes jose telpa per daug,
Visko per daug...
Skausmas, panyra į glūdinčią erdvę.
Tyla, neaprėpiama.
Tamsa, užima visą patalpos tūrį...
Dėl jos labiausiai baugu,
Nes joje- tamsoje- gali pasislėpti mirtis.
Stovėsi- pagaus, suleis nagus ir ims apsiputodama ryti-
Sučiulps laimės sėklą,
Skausmo syvus,
Numarins sielą,
Sutraiškys kūną...
Nepakeliu tamsos, bijau erdvių, didelių erdvių.

Nekenčiu žmonių.
Jie kelia man skausmą.
Žmonės nepajėgia duoti...
Jie sugeba tik palikti.
Užmetę skausmo maršką ant pečių,
Išeina.
Užtrenkia duris.
Netaria nei žodžio,
O aš jiems pavymui sušunku: - daugiau negrįžkit!
Negrįžta, niekad negrįžta...
Nekenčiu žmonių.

Dievinu rudenį.
Nes tuomet daugiausia skausmo-
Dangus ašaroja vaitodamas,
Gražu, be galo gražu, kai kitam skauda,
Kai kas nors, apimtas agonijos, griūna paslikas ir neatsikelia,
Kai žmonės save marina- gražu.
Šalna šį laikmetį sukanda, nudžiūsta gėlės,
Išdvesia šunys.
Mano siela, tos utopijos paskatinta iškyla, tarp kruvinų lapų iškyla, į dausas nuskrenda…aš iš naujo gimstu...
Dievinu rudenį.
2008-07-14 18:33
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-08-02 12:17
Papa Lee mato savy nepakartojamą ledi Nosferatu
mizantropiškas.3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-16 21:09
van
van
nu, pabandysiu parodyt.

bijau krastiniu neturinciu erdviu
ten garuoja visumos laselis
tylos ir tamsos dykumoj
kurioje mano skausmas atleido gelbejimosi rata
man uz nugaros slepiasi mirtis
jauciu jos salti beganti nugara i smegenis
ir visa per zmones kurie palieka
o as tik su nepykanta susunku
kad negriztu
dabar ruduo mano geriausias draugas
nes kaip ir man
jam visada skauda
ak kaip grazu kai lyja agonija
kai mano siela issilieja dausose
gimstu is naujo
ak kaip dievinu rudeni

na, cia visiskai ekspromtu ir negalvojant, bet gal esme pagavai. nereikia visko isrekt tiesiogiai. taves nekenciu ir taves. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-15 21:21
van
van
tokia tema reikia pateikti labai subtiliai, o cia viskas islieta taram param. 1.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-15 19:35
Sapnininkas
Dėkoju už komentarus.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-14 22:44
aussia išpro
Labai gražu! Bet man gražiau, kai man skauda, ne kitam.
Labai patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-14 21:30
Viščiukų princesė_Inter corda
Net keista, kaip gali būti skausmas gražu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-14 20:31
Vudu Guru
Kartą išdievinau pavasarį. Atėjęs kiemsargis liepė nuvalyti dievus.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-07-14 18:54
Lugnis
pirmas posmas gal kiek silpnokai kalbamas, bet paskui tikrai įsivažiuoja, talpiai sklandžiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą