Rašyk
Eilės (80652)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 232 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Bloga vasara
viena ašara
ašarų vasara
vasarų ašara
daug buvo ašarų
daug buvo vasarų
ašaros teka
vasaros teka
išteka
nuteka
į kur jos suteka
ašarom vasarų
vasarom ašarų
rinksime derlių
sėjome sėjome
2008-06-08 17:31
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-11 20:37
tutuke
labai idomus kurinukas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-10 12:02
Klevelis
Per ašaras ir vasaros nematyti...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-09 10:41
Upelis vėl
Leidote mintims laisvai lietis :) tas žavi
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-09 00:26
Ineta Žyma
neblogas. Gerai užbaigtas, pabaiga išgelbėja.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-08 21:45
Vapsva
Suteka į kanalizaciją, ten kur joms vieta;) Ypač kai vasara šalia...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-08 18:41
Lugnis
nėr nenuobodu, > nėra nuobodu; t.y. yra visai ne nuobodu;
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-08 18:39
Lugnis
niekas nesupras, kiekvienas pasakys, "nereikia verkti, reikia juoktis, kokia diena, reikia džiaugtis,",  o patylėtų, ir palauktų kol paverksi, nes tau, taip reikia; ania?..., nes taip jau pats lyg ir nežinai, reikia džiaugtis, o tu kažko verki.
visi mėgsta duoti patarimus, ypatingai tuos kurių negalį patys įgyvendinti, pavyzdžiui kai verkia patys...

kiekvienas savo ašaras turi išverkti, juoką iškvatoti, tylą ištylėti, klausimą užsiduoti ir atsakymą susirasti.
eilėraštis melodingas, bet apie nieką, dienoraštinis, bet skaityti pašaliniam nėr nenuobodu, privalumas melodingume, ir žaismėje, sekant mintį; tik jis subjektyvus tas eilius, asmeniškas, nors daugiskaita (pirmas asmuo), o vis tik tie mes, turi savo vasarą savyj. (ir svarbiausiai savo santykį, poziciją vertinimą į vyksmą, bei reiškinį  - skirtingus.)

alegorijos jokios neradau, ar potekstės, "daug vasarų išvergtų mūsų, kurios kažkur suteka ir tipo kažką sėja" pirma asociacija, tai kažkada kažkoksai labai labai senas filmas "vaikai, važiuoja į stovyklą vasaros, ir prasideda karas, antras pasaulinis, ir vokiečiai, kur tėvai verkia, kur jų vaikai, bet ir neverkia susisėdę, tik paverkia tarpais, kai labai sunku."
bet čia skaičiau skaičiau nelimpa. tokiais atvejais "mes" - globaliai.
melodingas, ot tai melodingas tikra. turi savo - emocinę ritmiką.

(smagu matyti jus, pradingėlę) :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-08 18:00
tolstanti
kam tos ašaros gyvenimu džiaugtis reikia:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-08 17:39
Niekam
Daug ašarų. Bet jos gražios ir tyros. Kaip ir šios eilės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą