Rašyk
Eilės (80654)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 25 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-03 18:29
Cicilikas
"sprogstamoji kulka, nuo kurios
nebepagysi, būsi pasmerktas
kokiai nors kelionei, skrydžiui.'' - priminė (taip pat susišaukimas su piliule tekst. pradž.) mūsų mylymo Josifo palygynimą, kad kalba - tai piliulė, kurios viduje atsiduria poetas, o tada ta piliulė nuskrieti gali bet kur, kad ir į kosmosą... perskaičiau tavo kūrinį ir pamaniau, o kas, jei toje piliulėje atsidurtų davatka Marija...
"Pergalės forma, kaip visada, lygi
pralaimėjimo formai. '' - šito čia kaip ir nereiktų, mano galva. taip sakant, užima vietą ir tiek. viskas man gražu čia.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-03 17:35
ex promtu
pūskite mane pūskite :))

nepritariu liūtui, kad nekabina. gražus tekstas su įdomiomis mintimis. patiko autorės pasirinktas būdas pavadinimui į tekstą įtraukti. savotiški pamąstymai visapusiško judėjimo tema. o plunksnelė itin palankus judėjimui būvis :)
tiesa, šiek tiek užkliuvo "vėl... vėl" pirmojoje strofoje bei "ir...ir" antrojoje ir:) šeštojoje strofose.
aij nu bet gal ne man aiškinti :)

p.s. labai patiko "nykos šiurpas". gėris šitas išsireiškimas :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-03 17:35
Veka
Ypač graži, nes jautri, pabaiga ir ji mane kabina
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-03 17:28
akmenuota
galbūt pirmą kartą skaitydamas girdėjau tavo balsą.man patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-03 16:13
Sara__
nežinau, kas yra geras tekstas. Kai nekabina, irgi nežinau: trūksta tekstui ar skaitytojui. Nežinau:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-03 16:10
van
van
tekstas tai geras, bet nekabina niekaip. gal saulė per daug trenkia galvon, bet turbūt pritrūko kokio nors gyvumo, žaismingo, nu, nežinau, tik nuomonė. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
1 2
[iš viso: 26]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą