2008-06-03 18:29
"sprogstamoji kulka, nuo kurios
nebepagysi, būsi pasmerktas
kokiai nors kelionei, skrydžiui.'' - priminė (taip pat susišaukimas su piliule tekst. pradž.) mūsų mylymo Josifo palygynimą, kad kalba - tai piliulė, kurios viduje atsiduria poetas, o tada ta piliulė nuskrieti gali bet kur, kad ir į kosmosą... perskaičiau tavo kūrinį ir pamaniau, o kas, jei toje piliulėje atsidurtų davatka Marija...
"Pergalės forma, kaip visada, lygi
pralaimėjimo formai. '' - šito čia kaip ir nereiktų, mano galva. taip sakant, užima vietą ir tiek. viskas man gražu čia.
2008-06-03 17:35
pūskite mane pūskite :))
nepritariu liūtui, kad nekabina. gražus tekstas su įdomiomis mintimis. patiko autorės pasirinktas būdas pavadinimui į tekstą įtraukti. savotiški pamąstymai visapusiško judėjimo tema. o plunksnelė itin palankus judėjimui būvis :)
tiesa, šiek tiek užkliuvo "vėl... vėl" pirmojoje strofoje bei "ir...ir" antrojoje ir:) šeštojoje strofose.
aij nu bet gal ne man aiškinti :)
p.s. labai patiko "nykos šiurpas". gėris šitas išsireiškimas :)
2008-06-03 17:35
Ypač graži, nes jautri, pabaiga ir ji mane kabina
2008-06-03 17:28
galbūt pirmą kartą skaitydamas girdėjau tavo balsą.man patiko.
2008-06-03 16:13
nežinau, kas yra geras tekstas. Kai nekabina, irgi nežinau: trūksta tekstui ar skaitytojui. Nežinau:)
2008-06-03 16:10
tekstas tai geras, bet nekabina niekaip. gal saulė per daug trenkia galvon, bet turbūt pritrūko kokio nors gyvumo, žaismingo, nu, nežinau, tik nuomonė. :)
|
|