Rašyk
Eilės (70692)
Fantastika (2140)
Esė (1678)
Proza (10213)
Vaikams (2429)
Slam (55)
English (1077)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 58 (4)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKiekvieną dieną atsikeli toje pačioje lovoje. Kiekvieną dieną valgai tą patį maistą. Kiekvieną dieną atsikėlęs matai tą patį vaizdą: kėdė, stalas, kilimas, fotelis, drabužiai, televizorius, langas, užuolaidos... Rutina yra blogis - sako žmonės ir panašūs į žmones.

Jeigu kiekvieną dieną matytum vis kita vaizdą, miegotum vis kitoje lovoje, matytum vis kitą kėdę, kitą stalą, kitą gyvenimą. Kiekvieną diena pradėtum gyventi iš naujo. Nežinai kas yra už uždarytų durų, nežinai kas tau paspaus ranką, nežinai kas duos į snukį, netgi nežinai kas šiandien esi tu. Kas tada? Ar kas pasikeistų?

Visi svajoja nukeliauti kažkur toli, patirti širdį sprogdinančių įspūdžių: paliesti dramblio skrandį, paglostyti tigro dantis, pakilti į Eilfelio bokšto viršūnę, sugriauti Egipto piramides, įžengti į džiungles, nufotografuoti laisvės statulos kojas, apsitaškyti Niagaros krioklio purslais, kraštu pereiti Didžiąją kinų sieną, pamatyti kaip laukinėje gamtoje poruojasi pandos, sužynoti kokios spalvos Nilo krokodilo akys, pamatyti tūkstančius metų  atlaikiusias šventyklas, kurias statė Dievo bijantys žmonės. Ar esi buvęs savo kambario dešinės pusės kampe 10 centimetrų į kairę nuo tos sienos į kurią dabar žiūri? Ne? Argi tai ne stebuklas? Pabūti kiekviename kvadratiniame savo kambario centimetre. Tai juk tas pats kas tris kart apkeliauti visą pasaulį.

Šviesa tunelio gale... Kodėl visi eina į šviesą? Kodėl niekas nepasuka į kitą pusę?
2008-03-07 23:22
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-11 20:43
časm
Niekada nesvajojau paglostyti dramblio skrandį. Tai skatina susimąstyti. Renkuosi tai, kas jau ištirinėta, pažįstama ir šildo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą