Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 54 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Mylėjau tokį Joną
Kavinėj Avinjono.
Šekspyriškasis būti
Pasviro jam truputį,
Visai kitu kampu.
Ir vėl apsirinku.
Žinias pigias perku
Iš laikraščių ir iš ekrano.
Padovanos tikėjaus Modiljanį.
Kilnus šis mostas,
Keliu aš stiklą - tostas...
Už sielų magnetizmą
Ir manąjį infantilizmą,
Bet išvada vėl peršasi
      Virtuali
Mylėjau tokį Joną.
2008-02-27 08:34
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 12 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-28 08:58
haris
nemeluokit, kad jūs Luana, jūs aiškiai Laura
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 20:38
indulgencija
virtualios diskusijos - beveidės
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 20:37
indulgencija
nelabai supratau lugnio...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 17:56
Lugnis
Kimto > Klimto, Klimt turėjau omenyje
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 17:55
Lugnis
"jei Jonas reiškia Džonas tai Ivanas - galėtų blusą kaustytą padovanoti - bet jis sušalo, sirgo plaučių uždegimu - mirė; nors mirė tai ne nuo ligos - o nuo gyvenimo - nes gimė, reiškia šiandien jau nėra.
tai gi lietuviškasis Jonas Džonas ir Ivanas tik trečias brolis - o jis kitoks tik vienas, tarp dviejų vienodų (t.y. tokių pačių),
tai dviejų atžvilgiu jis palaimingas ... ar gali būt didesnė dovana
turėti tokią garbę šalia turėti Joną palaimingąjį gyvenime,
ir net šalia,
juk a nei Modiljani (vargšo), Kimto ar Monet, drobulių į grabą tai nenusineši - žemėj liks
visai taip pat - kaip ir dabar - juk jos yra,
tačiau atsiminimą Joną širdyje turi - ar tai nebus tiktai jums Dievo dovana brangi - kur ten
Da-Vinčiaus drobė, o kur jau gyvas Jonas - kūrinys...?"


vykusiai sukurtas lėkštos miesčionės paveikslas, jau
taikančios į snobų gretas, kadangi bohema vilioja - o Modiljani tik mada, bet jonas tas
neraukia iki rato šito ir gana;
:)

galų gale kaip sakė dėdulė (geras jis, bent jau man) Nyčė F; "Galų gale ne objektą mylime juk, o tik savo geismą" - gal ne pažodžiui bet mintis ta, nerandu dabar kad žodis žodin; bet čia Ničės pasakyta;
sklandus, daugiabriaunis, bet lengvas; (svorio atžvilgiu, svarumu, pramoginis)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 17:29
fata_morgana
bent jau pakele vakaro nuotaika:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 16:23
begemotas
jie jau žino kas yra luana stebule. gal per google pratraukė chi chi chi. ga l begemotą pratrauks chi chi. gal buvot Alfo Pakėno organizuotame skaityme dailininkų kurie rašo eiles? manęs nepakvietė. klius jam, oi klius. prunkšt. chi chi chi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 13:28
India Spindesienė
...ir taip be galo :)))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 12:14
Aussia
Ak, ta meilė:)) Geras;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 10:36
gulbinas
saviironija,
bet galėtų būti kietesnė...
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 10:04
Papa Lee mato savy nepakartojamą ledi Nosferatu
negi tik tiek ir taip primityviai parimuot galit? netikiu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-27 08:39
Tinkisvinkis
Aš Jono nemylėjau
Šekspyru netikėjau
upelio link skubėjau
ir su žuvim kalbėjau:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą