2008-01-15 17:38
vat yra tokių nerealių blyksnių, kurie tarsi ir norėtų būti blyksniais, o ne vientisa mase :)
2008-01-15 16:50
svaigiosios. čia sudėtos visos svaigiosios. rožės ir roz-marinai.
2008-01-15 16:43
įdomus gėlynas. kiekvienoje gėlėje mažiausiai po vieną gražią eilutę. patiko.
2008-01-15 16:14
vienas vartotojas po mano eiliumi parašė, kad aš ir Sarah Fisher rašom neįdomiai ir išsisėmėm.Nežinau, kaip begemotas, bet tu ne. 5
2008-01-15 16:10
Tos gėlės ...viskas tiko ir patiko:)))
2008-01-15 14:12
visi gražūs :)o pabaiga nenuvylė.švelniai paliesta.
2008-01-15 14:02
jūsų kuryba: švyti
p.s.kuryboje tokia sąvoka kaip "per senas"-neegzistuoja.
o antras stulpelis ispyrė kai kam į užpakalį
2008-01-15 12:56
- Čia užimta. Niekur nėra laisva. Nebent su gėlėm ir citrinom.
:)
2008-01-15 12:55
žavios kai kurios įžvalgos. kad ir apie raides ar apie rozmariną (nors labai abejoju, kad toks prieskonis fabriko valgyklose gali būti naudojamas). o pabaiga nuvylė - tiesmuka ir patetiška. 4--
2008-01-15 12:02
Žodyno lapijoje
paslapčia žydi svaigiosios rožių
„o“ ir tulpių „u“.
man čia .
2008-01-15 11:16
Talentingi poetiniai potėpiai.
2008-01-15 10:50
Puikiai. Daug išmonės mintyje yra, o įvaizdžiai nuostabūs. Gėlės ir žodžiai viską sujungia į vieną. 5
2008-01-15 10:48
suzavejo ir paveze:)
labai paslaptingas tas pumpuras po keleives pirstine
:)
2008-01-15 10:05
Taip turėtų būti:
„Ar čia laisva? “ – klausimas apie
laisvę pailgoje autobuso dėžutėje,
moters balsu, iš baltų kailinių
pakuotės. Koks gėlynas jos laukia?
Neregimas rozmarino fa fa-
briko valgykloje, ant kepsnio.