Rašyk
Eilės (80663)
Fantastika (2494)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







pankiukės švelniosios
pasirodo taipgins nori rokenrolo visą nakty
manytina jogei jazzas joma nepacynka
jau saulelė vėl atkopdama budins svietą
blaivi hipsterė gražiausią nosytę po Zaule
No! No! No!

Senis turguje točke veža šakniavaisių gumbus
nu bobai stumia bulvių taipsaxant maišą
ir graudžiai stumdamas katafalką komentuoja užsakovei į didelę
sex ausy
per visą akimirksnio dieną
nesuknistą visai


va literatūra tikroji
ponai ir ponios ir nanyna
kožota agnenbidneri
kame tavo širdis
brukline ten

vaikai okupavo trolį
jie linksmi
- kitoj stotelėj paleisit
rėkia
vairuotoja išsiviepia
žandai jos kaip slyvos

pirmadienio lietaus dundukas
ką daro jis, tas nežiniukas?
tas mūsų gruodis nusisukęs
nuo šypsenos ir kiaušai sukas

balbierišky tikrai geresnės panos
negu niudžersio
honkongoje irgi durnos
pasirašo sliekui
litovkos fainos
neduoda niekam
net savo mylimam
jei yes
tai girtos
ir patenkintos
kvinkiukės vindicativ
varikliu patiešnai skuodžia
gal

P. S.
skiriu ne tik agnei dukrytei iš bruklino sugrobų šaltųjų blyn
2008-01-04 00:34
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-09 21:14
haris
atsiprasau, kam nepatiko, kad panaudojau varda, nieko blogo tikrai nenorejau. nezinojau, kad taip jautru.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-06 23:05
indulgencija
ir kad nepikčiurna
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-06 23:05
indulgencija
gerai, xad jūs negeriat, pone:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-05 02:44
vaidilionis
cia kazkokios nelemtos zinutes su taskais. tiesiog norejau padekot uz komentara. redaguot gi svolaciai neleidzia - o as tik girtas rasau - kaip gi be klaidu. ka daryt?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 22:13
begemotas
pikčiurna.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 12:39
begemotas
tai vis dar piktas? gerai negelbėsiu pasaulio. Sėkmės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 11:51
haris
ačiū už ačiū
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 11:10
indulgencija
Puiku... beveik saunusis moraliste
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 10:54
haris
nu jo, galėjau žvaigždikėmis atskirti
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 10:53
haris
Erato, ne chaosas, o nesujungimas atskirų gabalų iš yvairių laikmečių. kai tau bus septyniasdešimt, pažiūrėsim, kaip tu turėsi seksą ir kaip dar rašysi apie tai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 10:48
Rasa Kuodytė Kazielienė
Originalu. Sėkmiaus:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 10:35
Proza i kas
"va literatūra tikroji"
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 10:06
otarE
taip, jaučiasi tas chaosas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 09:53
haris
kompiliacija iš įvairių rašymu, surinkau ir neypatingai triūsiau sujungdamas, todziel tokys yspūdys
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 08:37
otarE
galima susukti trumpo siužeto ir biudžeto filmą su tęsiniais. Tęsinyje nebebūtų tų pačių aktorių. Bet kalbant apie šį erdviškai chaotišką, bet intuityviai susietą šedevrą, tinka ir į rašyk archyvus, panašiai, kaip mamontovo :euro daina: su užfiksuotais realaus laiko veikėjais. Tad, istorinis momentas, persipynes su būdingu autoriui kelionių motyvais. Jėga, nors skaitėsi šį syki sunkiiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 03:15
haris
prisigalvosiu!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 02:04
Aussia
:)) nesupratau.. Ką Jūs,man nė minties. Neprisigalvokit:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 01:55
haris
ai, tik pradedat?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 01:54
haris
baikit cia verbuoti seny
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-04 01:53
Aussia
Aš ir nepagalvojau,kad apie mane:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
1 2
[iš viso: 25]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą