Rašyk
Eilės (80606)
Fantastika (2472)
Esė (1641)
Proza (11217)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 39 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Ir nepakorė nieks mėnulio
šiąnakt.
Vaikai tik prašė –
niekam nesakyk…
Išėjo jau sargybiniai visi
į juodą naktį
ir niekas saugoti neliko
vakaro
tiesų šventų --

Išplaukęs ąžuolo galingo
atspindys (vaškinis)
matytųsi danguj,
jei tik matytų žmonės.
Vaikai ratu susėdę ten po juo
vėl amžiną šventumą piešia.
Baugu ir šalta jiems,
bet niekam nesakyk…

Nemato žmonės –
juk taip tamsu šią naktį.
Tuoj vaiko ašaros vaškinį ąžuolą
palaistys --

Naktis trumpa,
kalbėti nėra laiko.
Tyloj užgimę,
mes tyliai sugebėkim
melstis --
2007-10-08 22:20
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 25 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-03-04 16:23
Irna Labokė
Labai gražus eilėraštis. Ir jo kalba graži.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-02-19 23:33
Enuchas
Man gerai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-11-27 22:58
Nemu ne lik
glost
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-11-16 20:20
Išeinu žemai nukelta galva
5+
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-25 09:55
lyris
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-22 19:59
lėlininkas
"Ir nepakorė nieks mėnulio
šiąnakt." - šita eilutė drastiškesnė už sekančią eilutę.kažkaip atrodytų,lyg ir griūna iš konteksto,lyg ir ne(toks mėtymasis,abejonės)

"Išėjo jau sargybiniai visi
į juodą naktį" - man tie sargybiniai kliūna.nu neskamba ir nors tu ką.turbūt per daug paprasta prieš mėnulio korimą.

"tiesų šventų" -> šventų tiesų - asmeniškai man labiau skambėtų.

"matytųsi danguj,
jei tik matytų žmonės" - ši eilutė gera.


"Vaikai ratu susėdę ten po juo" - "ten po juo" - labai užtęsta.žinau,gal norima išlaikyti ritmiką,bet tada dirbtina.
 
"Nemato žmonės –
juk taip tamsu šią naktį" - galėjai ir įmantriau šią vietą suvyniot.per dayg paprasta.

ažuolas per daug kartojamas.

"Naktis trumpa,
kalbėti nėra laiko" - čia gan gerai.tylai laiko daug,o kalbai - ne .

"Tyloj užgimę,
mes tyliai sugebėkim
melstis " - pabaiga savotiškai stipri.bet mesčiau lauk "mes".kai skaitai jis neplaukia.užtvankos efektą daro sekantiems žodžiams.skaitai - ir sustoji prie "mes".

visumoje neblogas darbas,kaip ir sakiau.tik dar reikia pašlifuot.nors nesigilinkim.nes visi darbai geri,visi blogi :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-22 18:56
lėlininkas
neblogai :)4-
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-19 20:31
Papa Lee mato savy nepakartojamą ledi Nosferatu
atvirai pasakysiu, kaip mano sandorai, per mažai vidinio veiksmo. ir pozicijos autorinės nelabai suprantu, jei viskas tik vardan grožio, tai to maža. visada sakiau ir sakysiu, mene, tik grožio nepakanka, bent jau man. tai mano pozicija.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-17 22:54
cicilvikas
pabaiga tokia gan "pabaigiška" gal per daug:) visas kūrinys man ptiko, ypač per viduriuką;) 5-
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-16 23:10
Atlis
Pabėrei čia, vienuolės perliukų :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-16 22:08
371110
visai nieko, nors panašių eilių nelabai gebu vertint ir komentuot, bet šis turėjo mano mėgiamo fantastinio moyvo
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-11 08:09
agricola
įtikinamai...4+
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-10 21:36
Valentas Šlaustas_
"matytųsi danguj,
jei tik matytų žmonės" - graži idėja tokiam kūrinyje. Paprastumu užburianti lyrika.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-10 19:35
Žilis _
mes tyliai sugebėsim melstis 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-10 19:09
gulbinas
ye,
patylėkim...Kartais pasakai taip
įtikinamai..
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-09 21:11
johny rubber
nesisielokit pakarsit mėnulį rytgal
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-10-08 23:11
pasiu
kalbėtis nėra laiko

kaip gražu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą