Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80663)
Fantastika
(2494)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125534
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
17 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13386)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
mea
»
supavydėjau
mea
supavydėjau
Šis kūrinys matomas tik autoriaus namuose
O, kad man taip,
be jokių užuolankų,
pro garbanas žirgų
baltas debesų,
tiesiai į centrą.
Be nuodėmių,
be svorio,
be spalvos...
kuo toliau nuo čia,
nuo kančios
amžinos.
O, kad man taip...
m m m...
2007-07-19 02:42
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
17
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-22 11:28
MėJ
pritariu barbelei
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-20 14:26
liūtukas
įdomus eilėraščio pavadinimas. o kai skaitau, tai nerandu, kad būtų ko pavydėt. kam taip nuskriaudei eiliuką prisiūdama tokį pavadinimą. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-19 18:17
Barbelė
Mintės iduomi, ė padūsavėms gers, bet diel kuo?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-19 14:49
aivarėjantis BLP
Apie ką tų čia? Ir kaip man suprasti tas tris m? Turėčiau jas skaityti em em em?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-19 12:59
zirzule
Čia tik noras - nesupavydėjimas :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-19 12:55
lyris
'kuo labiau nuo čia'
geras fragmentas/bet tik fragmentas.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-19 12:49
tekšt_ir_baigta
Tas "m m m..." pridėjo prie tavo eiliuko kokius 2 balus. Sveikinu, kad suradai auksinį siūlelį ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-19 10:36
NEgyva BĖDA_masTolikas
girtumas
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-07-19 09:01
Plogutits 518
:)Mėjacka.., nu susitvarkyk vienu kart, nu..:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD*
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus